Orientační systém pro kancelářskou budovu „Novodmitrovskaya“

NOVODMITROVSKAYA. KANCELÁŘSKÝ A SKLADOVÝ KOMPLEX

Jeho jedinečným prvkem se stala rekonstrukce tohoto objektu z rozlehlé sovětské tiskárny na kancelářskou a skladovou budovu. Složitá interní logistika budovy, přítomnost průchodů a slepých uliček, velké množství nájemníků v kanceláři, kteří vyžadují vysoce kvalitní navigační systém – to vše tvořilo základ našeho řešení. Bylo nutné vytvořit rozpočet, univerzální víceúrovňový nástroj s kancelářskou a skladovou navigací, který by byl vhodný pro většinu nájemců.

Koncepce designu byla ovlivněna architekturou budovy: grafitová přední a žlutá kachlová stěna. Páčila se nám myšlenka, že čtvercové dlaždice jsou ideálním tvarem pro prostory se složitou geometrií, kde není vždy možné umístit široké obdélníky s informacemi. Jako základ byly vybrány tři barvy. Žlutá je označení, které se nachází na značkách nebo v konečném bodě (číslo kanceláře, toaleta, výtah atd.), Je to také jasný ohnisko ohraničení prvků. Bílá barva je zodpovědná za navigaci v kancelářské části a grafit – ve skladu.

Nakonec jsme měli funkční navigační systém, organicky vnímaný na všech úrovních: vnější teritorium, kde řidiči potřebují rychlou navigaci, u každého vstupu a výstupu, stejně jako v celém vnitřním prostoru zařízení (průchody, schodiště, chodby, skladovací prostory atd.).

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.