Zábavný dialog mezi designérem a klientem

Příběh jednoho návrháře, který začal vytvářet rozšířenou realitu na konstruktoru AR.

Návrhář je tvůrce AR, který o tom neví! 😉

Augmented Reality (AR) – přidání fyzického světa (v reálném čase) s virtuálními objekty nebo digitálními daty, které jsou reprodukovány na obrazovce smartphonu prostřednictvím jeho kamera.

Oživit tisk a domácí reklamy

Dialog, který vedl designér s klientem:

– Umístíme některé informace do vrstvy rozšířené reality? Tedy nebudeme přetěžovat design a předávat spotřebiteli vše, co potřebujeme. 😛

– Co? Jaké to je? 🤯

– Vytvořím pro vás AR/QR kód a umístím jej do reklamního rozložení. Tištěný materiál začne reagovat na kliknutí. Můžete dokonce ukázat promo video! 😜

– Počkejte! Nepotřebujeme QR kód! 😬

– Chcete zvýšit efektivitu své reklamy? 🤔

– Hloupá otázka. 🙂

– Potřebujete AR! /QR kód! Zapojíte spotřebitele do své prodejní cesty. Tato technologie vám umožňuje převádět zákazníky z offline do online, což vede ke zvýšení prodeje. 😇

– Zajímavé, ale nic není jasné. 🧐

– Dovolte mi uvést první možnost nebo poslat pár hotových příkladů? 😎

– Souhlasím. 👍

Design je nástroj, který pomáhá podnikům řešit problémy.

Dobrý grafik je na stejné stránce jako marketér a vytváří kreativy, které zvyšují prodej.

Rozšiřování schopností v profesi vede ke zjevným výhodám. Sledování trendů a učení se novým věcem jsou vlastnosti pokročilého specialisty. Samozřejmě nikdo neříká, že by měl začít modelovat 3D modely nebo vyvíjet AR. Pouze velmi blízké oblasti mohou být plně pokryty, což nebude vyžadovat stovky hodin ke studiu.

V Telegramu je mnoho zajímavých designových kanálů, ale o AR je málo informací. Mladý kanál, který stojí za přihlášení k odběru, je marketing ARTAR AR.

Design, rozšířená realita, podnikání!

Kde je připojení?

Připojení je přímé. S příchodem konstruktoru webového AR se každý designér může s malým nebo žádným úsilím stát tvůrcem AR.

Tento článek obsahuje úplný popis spuštění.

Proč? Kdo to potřebuje? Jak to funguje?

Pro jasné pochopení technologie a výhod pro designéra, společnosti a klienty je lepší přečíst si článek, kde je vše rozloženo na pultech.

Obecně , pak:

  1. AR reklama získává na síle. (Technologie se vyvinula na úroveň jednoduchosti a pohodlí. Pro firmy je to digitalizace offline a tištěné reklamy, která zvyšuje prodej).
  2. Návrhář dokáže vytvořit AR během několika minut. (Po příchodu návrháře AR bylo vytvoření rozšířené reality zjednodušeno na úroveň načítání připravených souborů do editoru a nastavení animace).
  3. < li> Růst příjmů návrháře. (Vytvoření webového AR bylo vždy nákladným a dlouhým procesem. Nyní můžete klientovi nabídnout AR/QR kód za dostupné peníze, večer dokončit práci a vydělat na tom slušné peníze.)

Až do okamžiku, kdy interakce s interaktivní rozšířenou realitou vyžadovala instalaci mobilní aplikace, jsme nemohli mluvit o širokém využití v marketingu a reklamě. Všechno se teď změnilo.

Interaktivní rozšířená realita poskytuje hlubší úrovně zapojení, komunikace a emocionální intenzity zkušenosti.

Značky změní své chápání offline a tištěné reklamy, protože je logické nasadit část obsahu v další vrstvě.

Spotřebitelé si zvyknou namířit telefon na určité značky a získají další informace, se kterými můžete komunikovat.

Brzy se v našich městech dočkáme explozivního růstu reklamy na rozšířenou realitu.

# grafický design # grafický designér # arcreator # rozšířená realita #webar #ar #artar

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.