Vývoj vícestránkového webu pro síť škol SchoolFord

Informace o projektu:

Geografie projektu: Rusko

Pracovní období: 06.06.2020 do 15. 12. 2020

Úkoly:

  • Vyvinout vícestránkový web pro síť škol rychlého čtení a vývoje inteligence založených na platformě Tilda;
  • Přepracovat starou verzi webu, uložit a přehodnotit důležitou část obsahu starého webu na novém;
    < li> Připravit „šablonu“ webu založeného na škole v Omsku pro další použití připraveného webu dalšími síťovými partnery měst;
  • Samostatně vytvořte web „Blog“ s ručním zveřejněním videoobsahu školy ze strany vlastníků sítě.

Struktura:

Vzhledem k tomu, že verze webu se šablonou bude následně být použit pro všechna města, kde je odbočka, byli jsme postaveni před úkol myslet předem na všechny okamžiky, s nimiž by v budoucnu mohly nastat problémy, abychom nemuseli po vývoji dělat důležité změny. Nejprve jsme vytvořili strukturu webu:

Design:

Síť již měla své vlastní logo a firemní identitu. Dříve jsme již pro klienta vyvinuli online školní web, který zohledňuje firemní identitu, a tak jsme jednoduše svěřili návrh webu offline sítě škol stejným návrhářům. Zákazník byl opět spokojen

Vladislav, projektový manažer

Web jsme navrhli v blocích Zero Block – Tilda, kde je design každého prvku od nuly. V návrhu jsme použili firemní barvy, zvýraznili akcentní prvky, aplikovali různé možnosti krokové animace od Tildy.

Blog:

Klient nastavil úkol vytvořit blog, kde můžete pravidelně ručně publikovat obsah, nikoli pomocí programátora.

Rozhodli jsme se použít nejjednodušší možnost – “Streams” od Tildy a vyškolili obsah administrátora webu nakladatelské školy. Protože tok by měl být stejný pro všechny weby ve všech městech, vytvořili jsme samostatný jednostránkový web se subdoménou blogu a přesměrovali jej tam z hlavních webů.

Nikolay , vývojář

Výsledek:

Ve výsledku jsme vzali v úvahu všechna přání klienta, využili jsme s ním minulých zkušeností a dokončili práci před plánovaným časem. My i majitelé sítě SchoolFord jsme s projektem spokojeni.

Vladislav, projektový manažer

Domovská stránka webu:

Odkaz na web:

  • https://omsk.schoolford.ru/

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.