Vývoj loga pro půjčovnu aut

„AutoBNB vynalezli lidé, kteří milují auta a mají je rádi, a ne jen jezdí z A do B. A chtějí se s vámi o toto potěšení podělit!“ – tímto způsobem začíná zadání soutěžního projektu, jehož jsem se rozhodl zúčastnit.

Hlavním úkolem loga by mělo být dodávat emoce a živé dojmy z řízení takových strojů, které jen stěží dokážete koupit pro sebe. Neobvyklý? Ano! A velmi lákavé!

Při analýze konkurentů jsem si všiml, že nejčastěji v logách takových společností jsou obrázky auta nebo kol. Potřeboval jsem se soustředit na emoce. Co člověk cítí při řízení drahého auta nebo auta, které v minulém filmu řídil jeho oblíbený herec? Rozkoš! Bouřlivá radost! Pocit, že jsem „cool“! Jsem král!

Reklama na vc.ru Zakázat reklamu

Okamžitě jsem si představil korunu, kterou si klient vyzkouší a nasedne do auta svých snů. A korunou v kombinaci s prvním písmenem názvu služby je logo.

Poté bylo nutné připravit prezentaci a hotové dílo nahrajte na soutěžní web.

Horlivě jsem sledoval vzhled prací konkurentů a analyzoval jejich kvalitu. Dokonce jsem získal nějaké oblíbené.

Moje práce bohužel nevyhrála. To ale neznamená, že pro mě soutěže skončily. Koneckonců, každá nová účast mi dává příležitost procvičit si design, podívat se na práci kolegů a jednoduše doplnit své portfolio o různé případy.

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.