Výběr vizuálních trendů Instagramu v roce 2021

Nejprve. Panton schválil barvy roku 2021, to je Ultimate Grey + Illuminating. Pár květin předává poselství síly a naděje, které je trvalé a povznášející. Myslím, že je to způsobeno skutečností, že tento rok byl pro některé lidi obtížný.

Zadruhé. Na stránkách módních časopisů již blikají roztrhané, zvrásněné a zablácené obrázky. Fotografické relace přes celofán se aktivně dostávají na první místa mezi slavnými fotografy.

Za třetí. Instagram znatelně mění vektor svého vývoje. Každý je unavený z dokonalého života, žehlených prostěradel a uhlazených vlasů. Vše nedokonalé se nyní stává ultra-trendem. Začaly tuby se smetanou, pokrčeným oblečením a neopatrnými účesy.

Začtvrté. „Mokré záběry“ nebo svět prostřednictvím H2O. Voda nás ponoří do hloubky fotografie a umožní nám být zapojeni do zápletky. Ideální koncept pro komerční blogování.

Pátý. Kamínky a flitry. Jelikož většinu uživatelů Insta tvoří ženy, móda pro všechno lesklé se znatelně vrací. A ještě více, Nový rok je za rohem;)

Šestý. Můj styl je spojen s něčím temným, monotónním a lakonickým. Pastelové palety vyblednou do pozadí a ustoupí tmavým a skvrnitým snímkům.

Sedmý. Ranní rituály jsou nejvíce poutavé. Nalijte si čaj nebo natřete krém do 15sekundového videa a do práce. Takové příběhy si získávají velký dosah.

Osmý. Nevíte, co střílet? Fotografie oblohy, je vždy krásná a dodá vašemu blogu vzduch. Čím více vzduchu, tím lépe.

Devátý. Slyšeli jste, že móda je cyklická a všechno se vrací? Co si myslíte, že se dočkáme letos? Máte pravdu, stylizace obrázků pro film. Zatemnění, zrno a více zelené.

Desátý. Černobílé fotografie budou vždy relevantní. Kvalita fotografie se ukázala být špatná, udělejte z ní bw. Barva videopříběhů není pro denní vyprávění vhodná, udělejte ji černobílou.

span>

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.