Vstupní stránka pro jeden a půl milionu

Dobrý den! Pokračuji v rozhovoru o Doctor Gadget.

Právě v tomto projektu jsem obdržel svoji první komerční objednávku pro tento web. Už jsem vám ukázal, jak vypadalo první rozložení v případové studii s novým webem, a dnes vám řeknu, jak jednoduchá vstupní stránka přinesla zákazníkovi 1,5 milionu za rok.

V roce 2014 můj klient zahájil obchodní startup program. Malé provinční město, podzim. Poté pracoval jako obchodní zástupce a nevěděl nic o tom, jak vytvářet webové stránky nebo stavět prodejní cesty. Jedním z úkolů bylo vytvořit rozvržení budoucího webu. Klient nás kontaktoval, protože jsme byli sousedé z kanceláře. „Nakresli,“ říká, „co vidíš, dám ti diagram.“ Nakreslil jsem rozvržení a dal mu ho. Pak už o platbě nějak nemohlo být, protože to byla první objednávka designu webu a nebyl si jistý, že tento web spustí. Na konci týdne dostal zpětnou vazbu k revizi a vrátil se ke mně. Vývojové práce začaly vřít. Během příštích deseti dnů jsem vytvořil 16 rozvržení pro klienta jeho budoucího webu. Všichni jsme hledali dobrou kompozici obsahu a barev, tvarů a obrázků. Třetí sobotu od prvního představení obdržel klient od mentora souhlas s rozložením stránky.

Dalším logickým úkolem je spuštění tohoto webu. Poté prostřednictvím výměny na volné noze našel programátora, který pro něj sestavil web pomocí mého rozložení na wordpressu a spustil jej.
Žádosti byly odeslány okamžitě. Klient říká, že má trvale 5–10 aplikací denně prostřednictvím webu, práce probíhají. Pokud vám to zní jako malá postava, vysvětlím to. Spustil web pro práci opraváře mobilních notebooků v Syktyvkar. Přišel ke klientovi, asi za hodinu nebo dvě oživil počítač, dostal jeho honorář. Získání 200 aplikací měsíčně pouze na tomto webu bylo pro něj, myslím, úspěchem.
Stránka fungovala asi 6 měsíců. Během této doby můj klient opustil svou práci a plně se věnoval opravám notebooků. Jedním z těchto klientů byl Andrey, ředitel webového studia, se kterým se spřátelil. Nebyl to můj šéf ani nic jiného, ​​pokud to :). Pozval ho, aby vytvořil normální design webových stránek, aby jej modernizoval. Klient souhlasil. Asi o měsíc později byl spuštěn nový, skvělý web a … Aplikace byly zastaveny. Zpočátku jsem nemohl uvěřit svým uším. Od zveřejnění aktualizovaného webu však ve skutečnosti neobdržel jedinou žádost. Na konci prvního měsíce nového webu vrátil web, který jsem vytvořil já a programátor na volné noze. Po zveřejnění mého rozvržení klient obdržel přihlášku z webu večer téhož dne. Do konce týdne se vrátil objem 5–10 aplikací.

Rád vás slyším, že?

Můj klient pracoval s tímto webem dalších šest měsíců. Během této doby expandoval, pronajal si dobrou kancelář, otevřel oddělené sběrné místo a najal další řemeslníky. Tento web, vyrobený podle mého rozložení, se změnil, až když jeho společnost získala nový název a plnou značku, která zahrnuje také nový web.
Během roku, kdy pracoval z domova a přijímal aplikace z tohoto webu, měl klient vynikající konverzi. Použil jsem Yandex Direct pro reklamu, aplikace přišly na poštu. Sledovat zákazníky tedy nebylo těžké. Požádal mě, abych nezveřejňoval průměrný šek a obrat za měsíc, ale protože víte čas a částku, můžete si vypočítat přibližné částky sami :).

Dobrý příběh s dobrým koncem, já přemýšlejte.

Pro ty nejodvážnější připojím odkaz na pdf s tímto webem. Pdf – protože samotný web již dlouho zmizel v análech. Obecně to můžete vidět zde.
Nebudu připojovat rozložení k samotnému článku, abych nezkazil moji karmu)

Nyní, předávám nový web servisního centra , Téměř všechno jsem udělal sám. Požádal jsem o prototyp a zbytek práce jsem udělal sám. Spolu s klientem jsme zvolili nové barevné schéma, klient připravil všechny texty, aktualizovali jsme nabídky, vzal jsem si nové ilustrace. Poté jsem nastavil zpětnou vazbu a formuláře žádostí, připravil nový design pro sociální sítě. Nový web je spuštěn na Tildě a dělá svou práci perfektně. A pro mě je to nástroj, ve kterém dělám veškerou práci sám bez zapojení vývojářů třetích stran.

Zeptejte se: Ruslan na VKontakte
Objednejte si design: Ruslan na webu
Podívejte se na portfolio: Ruslan na chování

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.