Vizualizace snů jako sebevyjádření

Pro člověka bylo vždy přirozené vyjadřovat se. Co je to sebevyjádření? Toto je ztělesněním vašeho vnitřního světa do vnějšího. Existuje mnoho způsobů, jak manifestovat své myšlenky v hmotném světě, s přihlédnutím k individuálnímu vnímání.
Protože je naše společnost ze své podstaty hodnotící, je důležitost sebevyjádření přehlížena. Tato dovednost je ale velmi důležitá, protože bez ní sebevyjádření ztrácí smysl. Nestačí jen nakreslit obrázek s myšlenkou, že jsem umělec, a já to tak vidím. Mnohem důležitější je, abyste mohli svou tvorbou navázat emocionální spojení s publikem. Kdy člověk kreslí? Čekání ve frontě, poslouchání někoho nebo hudby, nebo jen tak pro zábavu. Naše práce o nás hodně vypovídají, o našich myšlenkách, emocích, stavu. Jsou to symboly pocházející z hlubin podvědomí. Existuje silné spojení mezi prostředím a vnitřním světem člověka. Člověk svými díly zve ke komunikaci, k nahlédnutí do svého vnitřního světa, a tím se vyjadřuje.
Existuje mnoho technik, které mají názvy, principy, vlastnosti atd. Vizualizace vlastní představivosti pro sebevyjádření se ale vymyká jakémukoli vysvětlení. Každý se sám rozhodne, jak ztělesní svůj intelekt, své myšlenky, sny a emoce do vnějšího světa.

Ve skutečnosti je to tón, kterým člověk oslovuje publikum, aby řekl o sobě, své bytosti, duši, myšlenkách, emocích. Sebevyjádření vám umožňuje dělat to jasněji a hlouběji než jednoduchá sebeprezentace.
Dnes chci zkontrolovat práci Bena Jonase (instagram: @visual_dreamz)
Ben je výtvarník, grafik a čerstvý absolvent školy architektury a designu na Virginia Institute of Technology. Ben vyjadřuje konceptuální a vizuální emoce prostřednictvím své práce v grafice, kolážích a výtvarném umění. Benova práce je založena na promyšlené kombinaci snu a reality, která se projevuje Benovým tvůrčím procesem v jeho návrhu. Spojením surrealistického s materiálem se vytvářejí vztahy prostřednictvím návrhových podmínek, což Benovi umožňuje vyjádřit vlastní představivost prostorem, barvou, strukturou a materiálem. Benova práce tedy není zcela odtržena od reality a není hmatatelná; je umocněn pozváním nových, kreativních a originálních nápadů, které se budou rozvíjet v jeho tvůrčím procesu. Při pohledu na jeho práci dochází k ponoření do jeho vnitřního světa, oddělení emocí a pocitů. V podstatě vidíme vizualizaci lidské duše. Myslím, že je to úžasná a úžasná schopnost. To je to nejlepší, co člověk může mít.

img src = „/wp-content/uploads/a77f04f8e1f70000eb9694546d5feae7.png“ />

2.1. Ne. 225. „The Shack Magazine; 2.2. Ne. 249. „Vzpomínky“; 2.3. Ne. 246. „Ego“; 2.4. Ne. 276 .. „Město“; 2.5. Ne. 263. „OBX“; 2.6. Č .. 265. „NIKE“; 2.7. Ne. 247. „Léto“; 2.8. Ne. 238. NY City Subway; 2.9. Ne. 193. „Ponořte se“; 2.10. Ne. 192. „Road Trip“.

Na závěr bych chtěl říci, že imaginační a vizualizační techniky se již dlouho používají ve většině, ne -li ve všech kulturách světa, starověkých i moderních, a ve většině terapeutických přístupů. Vizuální představivost nebo vizualizace může být silným nástrojem emoční pohody. Na to se hlavně soustředíme, když sníme, a může nás to úplně uchvátit, když se zabýváme představou toho, co chceme.

Napište nám do komentářů, co si myslíte o práci Bena Johnsona? Myslíte si, že existuje název a principy techniky, ve které svá díla vytváří? Jaké myšlenky a emoce máte, když sledujete Benovu práci?

Přihlaste se k odběru na VK a Instagramu, abyste viděli zajímavější, užitečnější a inspirativnější!

Web Ben Jonase

Ben Jones | Grafický designér Linktree & amp; amp; Umělec. linktr.ee

Zdroje:

www.behance.net/ben_jones
www.instagram.com/visual_dreamz

# design # graphics # fine_art # self-expression # kreativita

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.