„Velmi aktivní lidé s ambicemi vyhoří“ – klíčové myšlenky z rozhovoru s Dmitrijem Karpovem

Nakonec jsme se dostali k rozhovorům v ruštině. A rozhodli jsme se začít s Dmitrijem Karpovem, instruktorem kreativního myšlení, protože na nás udělala dojem jeho kariéra od vojenské specializace po kreativní průmysl. Sdílíme s vámi živé citáty o mezinárodních soutěžích, školení designérů a profesích budoucnosti.

Dmitry Karpov – učitel designu, autor designu – odstřelovač “. Kurzoval na British Higher School of Art and Design, učil na FH JOANNEUM (Rakousko), Fojo Media Institute (Švédsko), University of Hertfordshire (UK).

 • Pokud se zbavíme veškerého patosu, mým posláním je ukázat člověku, že jeho tvůrčí, intelektuální a fyzický potenciál je dostatečně vysoký, aby se stal cílem osobního výzkumu a vývoje.
 • Iluze vysokého výkonu je pravděpodobně vytvořeno mými častými příspěvky na sociálních sítích, ale toto je spíše pokus o zachycení myšlenky, emocí, fáze práce.
 • Je důležité znát vaše „hodiny zdrojů“, když jsou schopni pracovat v pohodě s hlavou a kdy s rukama.
 • Profese [v budoucnu] zůstanou stejné, pouze v každé aktivitě bude místo pro AI, robotizaci a automatizaci.
 • Odborníci v zemědělském sektoru již procházejí školením, které bude nastavovat, programovat, udržovat autonomní bezpilotní zemědělské stroje … Nezní to tak lákavě jako návrhář virtuálního světa, ale je to skutečná součást ekonomiky a kultury budoucnosti.
 • Všechny školy jsou vhodné pro konkrétní lidi s velmi osobními potřebami. Zdá se mi, že letos vyšlo najevo, že můžete najít osobního mentora, což může být vynikající formát pro práci a učení.

Ráda se učím prostřednictvím„ práce, orby a produktivity “. Hodně jsem toho udělal – hodně jsem se toho naučil.

 • Velmi aktivní lidé s ambicemi shoří. Ti, kteří toho dosáhli na hranici svých sil a snažili se držet krok se svými představami o možnostech. Pak energie končí a výsledky již nejsou tak energizující.
 • Syndrom vyhoření jako stát může být také falešný, je vhodné, aby se za něj skryl jen průměrný člověk a našel si výmluvu v módním slově.
 • Nemusíte jeďte do všech stříln. Není třeba se řídit všemi životními cíli. Je důležité soustředit se na hlavní věc, na to, co vás dělá o něco šťastnější. Víte, co vás dělá šťastným? Mnoho lidí si takovou otázku nepoložilo a nezná odpověď. A veškerá emoční síla a mentální energie proudí do těchto prázdných dutin duše.
 • Soutěže jsou důležité pouze jako vysoce kvalitní externí audit toho, co vy a vaši kolegové učíte lidi na globální úrovni. Aby si studenti byli jisti, že jsou již schopni soutěžit za hranicemi země a jejich generace. Práce v takovém konkurenčním režimu mobilizuje kolegy, učitele, studenty, existuje vnější cíl, zájem, touha ukázat ty nejlepší vlastnosti.

Když průmysl odmítne infantilní a hrdou průměrnost, designéři se spojí a vytvoří veřejnou sociální kampaň pro adopci dětí z dětských domovů. Weby, texty, jasné pokyny a služby, videa, plakáty, příběhy a klipy vytvoří kulturu odpovědného přijetí ve společnosti a péče o děti. Kulturou strategického cíle je zbavit se ústavu sirotčince, aby všechny děti byly podle libosti v rukou svých rodičů. Toto je skutečný otevřený zdroj. Snem a touhou je být součástí takového hnutí.

 • Nemám ráda takovou asertivitu a energii. Lidem se zdá, že to je sebeúcta, ale já jen předem hodně počítám v projektech a vím, jak to bude. Tam, kde můžu vzít více, beru. Moje rada je využít více příležitostí. Máte pravdu.

Plná verze rozhovoru je na našich webových stránkách. Zde se můžete dozvědět více o spojení mezi sportovním výkonem a motivací, potřebě programování pro designéry a budoucnosti sociálních sítí podle Dmitrije Karpova.

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.