VEB natočil video o cestě k rodinnému štěstí

Video s názvem „Držet krok s hlavní věcí“ představuje povídku ze života mladé rodiny.

Otec, který dorazil na letiště, zjevně spěchá, chytí taxi a požádá řidiče, aby si pospíšil. Nabídne se, že projde Central Ring Road. Mluvíme o centrálním okruhu, který byl nedávno postaven v Moskevské oblasti. Taxi spěchá podél ní do jednoho z malých měst. Otec vběhne do porodnice, potká ho zdravotní sestra se slovy „Udělal jsem to včas!“ Ve finále vidíme šťastného otce, matku s dítětem v náručí. Ukázalo se, že otec rodiny spěchal, aby porodil svou ženu, aby jako první viděl narozené dítě. A nová silnice mu umožnila rychleji se dostat z bodu A do bodu B.

V této podobě se státní korporace VEB.RF rozhodla vyprávět o jednom z projektů, do kterých investovala peníze. Musím říci, že to není zcela standardní přístup pro domácí veřejný sektor. Obvykle v jejich videích vidíme grafy, čísla, kolik peněz investovali, kolik vydělali, ukazatele růstu osobní dopravy a podobně. A tady je jednoduchý životní příběh.

Mluvit o složitých věcech z lidské perspektivy je novým trendem v komunikaci veřejného sektoru. Obecně to zapadá do módního konceptu „státu jako služby“. Humanizace obsahu funguje spíše pro emoce, které jsou pevněji zakotveny ve vnímání publika. V The Psychology of Word of Mouth Yona Berger popisuje, co dělá věci populární. Jedním z principů jsou jen emoce. Když vzniknou emoce, chceme se o ně podělit. V tomto smyslu stejné silnice spojují lidi, lodní továrny poskytují práci pro prosperující život. Ukázalo se, že o jakémkoli velkém investičním projektu nemůžete mluvit jazykem čísel a faktů, ale jazykem příběhů a emocí.

# kreativní # video # silnice # rodina # video # emoce

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.