V Moskvě bylo otevřeno dezinfekční ředitelství s neobvyklým designem založeným na koncepcích ateliéru Artemy Lebeděva

V Moskvě na Leningradském prospektu bylo otevřeno dezinfekční „ústředí“ vyzdobené ve stylu komiksů o superhrdinech.

Kancelář patří soukromé dezinsekční a dezinfekční společnosti „Dobrolov“ a je určen pro lékaře a dezinfekční prostředky, jejichž profil – Zpracování prostor proti koronaviru.

Návrh sídla vyvinuli architekti Sergey Larichev a Nadežda Potapova v rámci konceptu navrženého ateliérem Artemy Lebeděva. Kancelář je navržena ve stylu jasných komiksů o superhrdinech a odráží firemní identitu společnosti.

Návrh sídla používá klasickou kombinaci žluté, černé a bílé barvy. Důraz je kladen na jasné a zajímavé logo oddělení dezinfekce. Logo zabírá celou zeď: na ní bojoval dezinfekční superhrdina s obřím švábem a krysou. Stěna u vchodu je zdobena klíčovým obrazem. Na tom – škůdci krouží ve svém posledním tanci v oblacích kouře vycházejícího z rukou superhrdiny.

Kancelář je navržena v konceptu otevřeného prostoru – samostatná kancelář je poskytována pouze manažerovi. Barvy a pohodlné vybavení vytvářejí atmosféru pro setkání a týmovou práci. Vedoucí role je přiřazena k zónování prostor – bylo to dosaženo bez příček a stěn pomocí jasně žlutých kostek. Toto například odděluje rekreační oblast zaměstnanců.

uploads/a9d399029d92f9 = 0 „“ uploads/b89ea21cb7f076cdb7ca18369249798a.jpg „/>

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.