Umění pro krásu: ilustrace pro kosmetologickou kliniku

Jsme přesvědčeni, že existuje rovnováha mezi estetikou a funkčností, a rádi vytváříme ilustrace, které řeší obchodní problémy. Takovou zkušeností a jedním z nejkrásnějších případů posledních let se pro nás stal projekt na klinice estetické kosmetologie Remedy Lab.

Slogan společnosti je „Krása jako umění“ a pod její značku přirozeně spadá estetika. V interiéru kliniky jsou díla současných umělců, na hlavní stránce webu, v sociálních sítích a v tisku – ilustrace.

Vytvořili jsme styl a vytvořili jsme 10 ilustrací adventního kalendáře Remedy Lab s umělcem Timem Yarjombekem.

Adventní kalendář v lednu

Obvykle společnosti spouštějí adventní kalendáře v prosinci, ale Remedy Lab jsme rozbili tuto šablonu a zahájila propagaci po novém roce: do měsíce získali pravidelní zákazníci přístup k různým speciálním nabídkám kliniky.

Pro rozvržení na webu byly zapotřebí ilustrace. Několik dní před novým rokem nás s tímto úkolem kontaktovala společnost Remedy Lab. Pro každou plánovanou akci bylo nutné nakreslit dvě obálky adventního kalendáře a 8 samostatných děl.

Místo Oliviera – hledat pro ilustrátora

Projekt jsme zahájili přímo na novoroční svátky. Zatímco všichni jedli strategické zásoby salátů, náš producent naléhavě hledal umělce, který by mohl pokračovat ve stylu stanoveném ilustrací na hlavní stránce webu. Tim Yarzhombek se perfektně hodí.

„Opravdu se mi líbily reference. Trochu jsem se bál, že se jim budu muset slepě přizpůsobit, ale nakonec se mi podařilo udělat něco jiného, ​​“říká umělec

Komfortní spolupráce za jakýchkoli podmínek

Vzhledem k krátkým termínům a novoročním svátkům jsme pro urychlení procesu provedli chat v telegramu, abychom projednali projekt s celým týmem. Není to poprvé, co jsme přesvědčeni, že uvolněná a velmi přátelská komunikace nám umožňuje pracovat efektivněji a rychleji koordinovat vše. Hodně také pomohlo, že Tim je vždy ponořen do procesu, rychle reaguje a konstruktivně komunikuje s klientem.

Každý obrázek byl vytvořen pro samostatnou akci, klient postupně nastavoval úkoly a navrhoval příběhy. V průměru každá ilustrace trvala 1–2 dny.

Prodloužení životnosti projektu a jeho uvedení do reality

V lednu jsme nakreslili 10 ilustrací, které návrhář zákazníka napsal do rozvržení webu.

V budoucnu plánuje společnost Remedy Lab vytvořit na základě těchto ilustrací skutečnou hru a dát ji svým přátelům, abyste tímto způsobem prodloužili životnost projektu.

„Jsem velmi spokojený s tím, co jsme udělali. Ukázalo se, že jsme realizovali náš nápad a odráželi náš obraz, lásku ke kráse, estetiku a umění. Taková snadná forma lásky.

Spolupráce s muži byla velmi snadná. Získali jsme velmi empatického ilustrátora, byl jsem velmi klidný a šťastný za výsledek. Tento projekt se pro nás stal prvním takovým kreativním a imidžovým produktem – nastavuje úroveň pro všechny nápady, které společně s Bangem přicházíme a realizujeme! Bang! “, Říká majitelka kliniky Suzanna Musaeva.

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.