Uizard – prototypování AI a spolupráce

Uizard.io je nový nástroj AI pro prototypy založené na spolupráci v reálném čase. Umožňuje vám automatizovat procesy, zlepšit efektivitu spolupráce a rychle a snadno vytvářet interaktivní prototypy.

www.uizard.io

Chápu, že každého už unavují ostatní vývojáři, kteří se snaží replikovat úspěch společnosti Figma. … ale přesto se seznámíme s novinkou. Možná to je to, na co někdo čekal a skáká se.

🤌🏻 WHI-ZARD!

Stručný přehled klíčových bodů:

  • Spolupráce
  • Témata a komponenty
  • Prototypování
  • Interaktivní rozvržení
  • Jednoduchost a pohodlí

Otestujte své nápady během několika sekund, vytvořte vysoce přesné prototypy, exportujte front-endový kód, přizpůsobte si průvodce stylem, exportujte do Sketch, rychle iterujte!

Uizard.io

Uizard je jakousi odlehčenou verzí Figmy s vlastními čipy. Nenašel jsem v něm nic zvláštního, kromě toho, že můžete nakreslit skicu na papír, nahrát ji do aplikace a AI automaticky nakreslí design podle vaší sady UI. Jak důležitá je ale tato funkce? Je také možné vytvářet motivy a používat hotové komponenty pro rychlé aktualizace.

je zavádějící. Veškerá práce probíhá pouze prostřednictvím tématu a komponent. To je dobré i špatné. Je dobré, že si můžete vše rychle a snadno přizpůsobit, je špatné, že neexistuje žádná možnost plnohodnotné práce s designem.

< p>Jinak je to energický nástroj pro prototypování ve spolupráci, je těžké jej nazvat grafickým editorem. Elegantní, krásný, funkční. Může být vhodný pro malé týmy a projekty.

Ale u Figmy a Framera nechápu, proč je tento nástroj potřebný. Nenosí nic inovativního. Figma všechny tyto úkoly zvládne bez problémů.

Ale jak říkají vývojáři, umožňuje vám „obejít“ designéry v první fázi a během několika vteřin vytvářet hotové prototypy jednoduše z fotografií skic na tabuli nebo papíru. Toto není nástroj pro designéry. Je navržen tak, aby se každý zaměstnanec mohl účastnit procesu prototypování bez hlubokých znalostí designu. To je pravděpodobně případ v prvních fázích návrhu, kdy manažer vládne všem, ale zároveň vás nutí přidat další nástroj jiného výrobce v procesu vytváření produktů. Ve výsledku bude stále nutné přilákat prvotřídní specialisty UI/UX a vytvořit tak plnohodnotný designový systém a společně s vývojáři implementovat vše tak, jak má být.

Pokud se však jedná o jednoduché úkoly, které ve skutečnosti vyžadují, aby manažer shromáždil zpětnou vazbu od klienta,„ vložil “prototyp a schválil jej a poté přenesl to návrháři, tak proč ne? Mnoho v recenzích chválí tento nástroj právě za to.

Osobní zkušenost

Jako osobě, která potřebuje plnou kontrolu nad návrhovým systémem projektu, integracemi, komponenty, adaptabilitou a mnohem více, mi tento produkt vůbec nevyhovuje. Uizard pro mě vypadá jako hračka. Ale produkt je vyroben ve vysoké kvalitě, můžete ho okamžitě vidět. Pro určité obchodní procesy, kde je potřeba rychle a snadno sestavit prototypy, to může být skutečný dar z nebes.

Existuje velké plus skutečnost, že všechny základní komponenty jsou již připraveny k použití a stačí sestavit stránku v konstruktoru a rychle získat hotový prototyp. Pochybuji však, že člověk, který nikdy nepracoval s designem, je toho schopen. Základní porozumění je stále zapotřebí.

Vyzkoušejte sami, možná to je to, co jste hledali: www.uizard.io

⚡ Pokud se vám tento materiál líbil, můžete sledovat můj Instagram/Facebook/Medium/Linkedin . Zde najdete další zajímavé designové materiály.

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.