Tři pruhy na teniskách … Redesign webu Animal Jaz

Někdy má designér kreativní nutkání a chce něco takového udělat …

Vždy se mi líbilo práce skupiny Jazz. Už jako student mě můj rockerský přítel závisl na jejich písních. Některé z písniček, které dodnes pravidelně poslouchám, a přesto se dotýkají mé duše.
Jednoho večera, když jsem se potloukal ve VK, jsem na kazetě narazil na banner o koncertu výše zmíněné skupiny. A šel jsem na web. Do té doby jsem na webu nikdy nebyl. Prohlédl jsem se, podíval se a designér ve mně zvolal: „Umím to lépe a chladněji.“
Prostudoval jsem si spoustu informací, které jsem našel jen: články, rozhovory, videa. V průběhu práce na projektu jsem se dozvěděl, že slovo „jazz“ ve jménu skupiny, v anglickém výkladu – „zmatek“. Tato myšlenka mě zaujala a postavil jsem na ní celý koncept.

Design

Celý web je nasycen prací skupiny, na každé stránce je řádek ze slavné písně.

Snažil jsem se zachovat přísnost a barevné schéma webu. Co to ale dělá nepořádek?
Za prvé: písmo. Pro nadpisy a akcenty jsem zvedl velmi barevný bezpatkový, je přísný, ale zároveň trochu zvláštní. V nabídce to vypadá obzvlášť cool.

Za druhé: kompozice. Pro stránky jsem zvolil nestandardní složení. Některé prvky jsou ve vztahu ke všemu mírně pootočené, vyčnívají a udávají zajímavý tón.

Strukturoval jsem informace na webu a přenášel fotografie, videa a klipy do příslušných sekcí na webu. Přidány další bloky na hlavní stránce, můžete snadno přejít na požadovanou sekci. Někteří neznají práci skupiny, a tak jsem vytvořil odpovídající stránku, na které jsem vyprávěl o původu, historii a členech skupiny.

Nyní je obtížné poslouchat písně skupiny, proto musíte přepnout na zdroj třetí strany. Vytvořil jsem novou sekci s alby kapely a vymyslel skvělou animaci vznášení.

Každé album lze nyní otevřít a poslouchat přímo na webu.

Redesign webu byl skvělý vaší oblíbené kapely. Přeji skupině mnoho úspěchů. A tak už více než rok bude Animal Jaz potěšit svou kreativitou každého.
A nakonec třešnička na dortu – videoprezentace designu. Přejeme příjemné prohlížení.

Nikolaj Lisov | VKontakte Nikolay Lisov, Petrohrad, Rusko. Přihlaste se nebo se zaregistrujte a kontaktujte … vk.com

#web_design #designsites #uiux

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.