Trendy webového designu v roce 2021

V tomto článku jsem sám našel a vybral ty nejrelevantnější trendy ve webdesignu, které na stránkách v příštím roce uvidíte.

Pokud jste příliš líní na čtení, stačí se podívat na moje video;)

01. Nálepky a pruhy

To je to, co uvidíte příští rok na mnoha stránkách. Takové prvky jsou vytvářeny zcela jednoduše, nicméně dodávají designu novost a jas.

02. Roztažená písmena ve slovech

K vytvoření takového textu je nutné jej přeložit do křivek a poté, co vytáhnete libovolné písmeno, které se vám líbí. Tento efekt je zvláště důležitý pro grafické materiály.

03. 3D ikony

Tato mezera je teprve na začátku, proto v roce 2021 bude mnoho kurzů a specialisté na tuto mezeru. Výsledkem bude více materiálů, ikon, které lze použít ve vašich projektech. Vánoční ikony jsou nyní obzvláště relevantní.

04. Jednoduché geometrické tvary

Protože každý je unavený z běžných ilustrací, jednoduché geometrické tvary jsou stále důležitější. Chladně doplňují design, takže je lehký a minimalistický.

05. Glassmorphism

Glassmorphism je nový designový trend, který již získává na síle a mnoho lidí jej využívá v jejich práci.

06. Záře na pozadí

Pokud potřebujete chladně zředit nudné pozadí na webu, pak tento efekt udělá svou práci dobře. Hlavní věcí je naučit se, jak dobře kombinovat barvy navzájem, aby po smíchání nedaly „špinavý“ efekt.

07. Kontrastní barvy

Už se zdá divné udělat tlačítko s černým tahem, použít pestrá paleta barev k designu. Jasné a chytlavé barvy budou v roce 2021 velmi žádané.

08. Vlastní pozice textu

the obvyklá poloha nadpisů, textu, proto návrháři experimentují a snaží se jít dál. Čím neobvykleji text upravíte, tím chladněji bude vypadat.

Uložte tento článek a líbí se mi, protože pro vás budu i nadále psát užitečné tipy. Najdete mě zde: Intagram YouTube Telegram

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.