Totožnost a logo pro Marel. Použitý design

Pozadí

Marel je mladá společnost s vinylovými podlahami pro zařízení Apple. Naším úkolem bylo vyvinout logo, obal a řadu značkových prvků. Neustálá komunikace se zákazníkem a diskuse o detailech v průběhu práce nám umožnily vytvářet prvky, které vypadají skvěle nejen na modelech.

>Byly identifikovány hlavní místa aplikace loga: vinylové filmy (různých barev a textur), obaly, internetový obchod, sociální sítě.
V procesu vytváření konceptů konceptů jsme upustili od grafických značek a zaměřili jsme se na správný textový formát použití na filmy …

Volba loga vycházela ze dvou finálních verzí použitých pro filmy.

Možnost písma vypadala dobře na rozvržení, ale kvůli zvláštnostem aplikace a tvaru loga se sloučila s obrázkem.

Druhá možnost se ukázala být kontrastní, rozhodnutí o výběru bylo provedeno týmem zákazníka jednomyslně.

Pro aplikaci byla vyvinuta univerzální pravidla pro určení barvy loga v závislosti na na obrázku.

Pro použití na webu je použita alternativní barevná možnost

Minimalistický design loga se skandinávskými detaily vyjadřuje lehkost a styl společnosti.

Balení

Při práci na balení je důležité vzít v úvahu náklady na jeho implementaci, elegantní koncept lze přijmout a schválit, ale pro vysoké výrobní náklady navždy zůstanou na papíře.

Jednou z těchto možností byl technicky složitý balíček s řezáním, jehož výroba je nepraktická, ale ve fázi koncepce se snažíme neomezovat na složitost a rozpočet, aby nám neunikly zajímavé nápady .

Jako poslední možnost balení byla vybrána uzavřená obálka

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.