Teplé vinobraní: jsou zápasy dobrý dárek?

Zde je popsáno, jak jsme vyráběli obaly na značkové suvenýry

Nový rok skončil a jde nám o dary. A pokud je vozík připraven v zimě, pak se v létě objednávají firemní dárky ve formě suvenýrového tisku. Nikoho však nepřekvapíte značkovými kalendáři, diáři a pery. A ani termohrnek nezapůsobí na vaše kolegy, zaměstnance nebo partnery.

Rozhodli jsme se fantazírovat o firemních dárcích a přijít s něčím jednoduchým, ale originálním a ideologickým. Řešení přišlo ze špatného místa – z „nejhoršího roku v historii“ (podle Timesů, ale souhlasíme).

< p> Ještě jednou, říci, že 2020 byl bohatý na zkoušky a smutné události, nedává to smysl. Někdo doslova seděl na sudu s práškem, někdo trpěl hořícími termíny. Ale byli ti, pro které se rok 2020 stal nejběžnějším rokem (a dokonce téměř nejlepším): jiskřili nápady a žhnoucí oči popadaly nové projekty.

„A když dáte zápasy? “, – navrhl náš designér Dasha při příštím brainstormingu. Nejprve jsme byli skeptičtí k myšlence: mohou být zápalky a prskavky hodným dárkem? Ukázalo se, že mohou, ale pouze za jedné podmínky: pokud jsou v krásném obalu. Ještě lepší, zabalené ve smyslu.

Vyvinuli jsme koncepční kufřík a dostali jsme dárek s jiskrou a zábleskem. Co se stalo – uvidíte sami.

Hlavní myšlenka: volba je ve vašich rukou – stačí jen otočit pole. Ilustrujme situaci. Půjčil jste peníze svému nejlepšímu příteli, ale jak by ho štěstí mělo, nevrátí je a obecně předstírá, že se nic nestalo. A připomínat ti je trapné. Spálíte své mosty a vyškrtnete dlužníka ze seznamu přátel, nebo mu dáte šanci tím, že na své přátelství vrhnete paprsek světla?

Výběr je na vás.

Návrh balíčku je vytvořen v monochromatických barvách … Samozřejmě víme, že svět se nedělí jen na černobílý. Ale když musíte myslet střízlivě a objektivně, ukázalo se, že každý problém má dvě strany, na kterých bude řešení záviset.

< p> Krabice zdobené v retro stylu (je to upřímnější): květinový ornament a nápisy jsou kresleny ručně . Taková pečlivá práce na maličkostech se promítá do pozorného přístupu k zákazníkům.

Když byl design obalu dokončen, mysleli jsme si, že by bylo nějakým způsobem neprůmyslové trávit tolik času kreslením a pak „pasovat“ krabice do sériových fotografií. Takže jsme se rozhodli pro focení! Za účasti celého kreativního oddělení jsme sestavili sadu začínajícího fotografa – digitální zrcadlovku, LED lampu, stativ v podobě židle – a začali fotografovat.

Desítky spálených zápalek a prskavek, experimenty s expozicí a osvětlením – a my máme experimenty s expozicí a osvětlením – a . Přesně to, co potřebujete.

P.S. Během natáčení nebyl poškozen žádný tvůrce 👍

#shapeandscroll #design #packaging

Další projekty – na našem webu. Budeme rádi, když od vás obdržíme zpětnou vazbu prostřednictvím našich účtů Instagram a Telegram. Přihlaste se k odběru našeho týdenního přehledu a sledujte nejnovější zprávy.

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.