Svěžest, originalita a jazyk vstřícný ke spotřebitelům: jak rebrandujeme společnost Fish & More

Defa Group, jeden z největších dovozců ryb a mořských plodů v Ruské federaci, společně s agenturou značky Ohmybrand rebrandovali značku Fish & More. Pojďme se podělit o podrobnosti tohoto vzrušujícího projektu a podělit se o to, jak nástroje značky pomáhají spotřebitelům přestat se bát chladniček na mražené ryby v supermarketech.

Tým Ohmybrand vyvinul nové umístění značky, obalový design, architekturu a názvy produktových řad, principy komunikace značky v různých kanálech. Obchodním cílem projektu bylo vytvořit silnou značku místo rozptýlených produktových řad, které se mezi konkurenty ztratily. Na komunikační úrovni bylo cílem pomoci spotřebitelům při výběru a přípravě čerstvě zmrazených ryb a mořských plodů – a tedy při organizování zdravé výživy.

Platforma značky Fish & More je založena na svobodě ve všech jejích projevech – ve fázi výzkumu se ukázalo, že se jedná o důležitou hodnotu pro jádro našeho cílového publika. Fish & More je značka pro ty, kteří si cení svobody ve všem, včetně kulinářských záležitostí: vařte si sami nebo kupujte hotová jídla, vyzkoušejte nové věci nebo zůstaňte věrní známým receptům. Hlavními principy komunikace značky jsou svěžest, originalita a rovnocenná komunikace se spotřebitelem v jednoduchém a srozumitelném živém jazyce.

Aktualizované balení Fish & More plně vyhovuje těmto zásadám. Vyznačuje se lakonickým designem, který není přetížen prvky, nezapomenutelnými detaily – akcenty (háček v logu, firemní vzory připomínající přírodní textury, ilustrace) a barvou spojenou s mořem a svěžestí. Na úrovni textů – jasně formulované odpovědi na spotřebitelské problémy. To vše vytváří přátelský a přitom odborný obrázek Fish & More.

Balíčky Fish & More poskytují velká průhledná okna, kterými může kupující rybu detailně vidět ze všech stran. Dostává tedy příležitost nezávisle ověřovat kvalitu výrobků, přičemž zdůrazňuje čestnost a transparentnost, které jsou vlastní DNA značky.

Nová architektura a promyšlené názvy produktových řad Fish & More – „Pečlivě ulovené“, „Pečlivě rozřezané“, „Perfektně doplněné“ – také přispívají k tomu, aby byl výběr v kategorii ryb a mořských plodů pro spotřebitele srozumitelnější. Pečlivě promyšlené bloky s infografikou také pomáhají s výběrem produktu. Ilustruje výhody a přípravu každého produktu.

Kategorie mražených ryb a mořských plodů byla vždy spojena. se složitostí výběru. Přístup k rybí chladničce v supermarketu vyžadoval určitý přístup a ochotu přijít na to, co je co. Jsem rád, že společně s Fish & amp; Möre pomáháme dosáhnout změny a vytváříme přátelský „lidský“ design jako standard pro kategorii

Nadezhda Parshina, kreativní ředitelka, Ohmybrand

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.