Svět digitálních her

V roce 2018 Francouzi způsobili revoluci ve světě her v prohlížeči. Podařilo se jim propojit virtuální svět se skutečným díky vzrušující nové technologii, která umožnila digitální sbírku: nezastupitelné tokeny. Vytvoření jedinečného digitálního nedostatku bylo revoluční.

Jako fotbaloví fanoušci i jako sběratelé si představovali digitální zážitek, ve kterém by fotbaloví fanoušci mohli sbírat, obchodovat a komunikovat s krásnou hrou zcela novým způsobem.

Tvůrci této fantasticky koncipované hry si dali za cíl zaujmout vedoucí pozici na světové scéně her v prohlížeči. Poté, co jste začali sbírat investice do svého projektu a uzavírat skutečné smlouvy se známými společnostmi, fotbalovými kluby a hráči z různých lig a kontinentů.

Dnes je sorare.com o krok blíže tomu, aby se tento sen stal skutečností. “Jsme potěšeni, že se můžeme podělit o zprávu, že jsme získali 50 milionů dolarů na financování série A. Máme štěstí, že spolupracujeme s Benchmark, jednou z nejlepších společností v oblasti rizikového kapitálu v rané fázi na světě. Přidávají Sorare na seznam inovativních společností, které podporují, jako jsou Twitter, Snap, Instagram a Discord. “

V prosinci 2020 jeden z nejlepších obránců své generace a fotbalová ikona, která vyhrála vše v fotbal, Gerard Piqué – oznámil, že významně investoval do stránky sorare.com a připojí se k týmu jako strategický poradce.

< p>Tato hra je kombinací fotbalového manažera s výsledky skutečných hráčů v reálných zápasech. Výběrem svého týmu z 5 digitálních karet skutečných hráčů (brankář, obránce, záložník a útočník) se účastníte prohlídek, které se konají každý týden a ve kterých sbíráte body. Body jsou přidělovány každému hráči podle jeho výkonu ve skutečných zápasech. Například pokud je váš hráč v reálném životě zraněn, nebude se účastnit ani turné. Pokud to samozřejmě předem nezměníte). V každém kole se losují ceny jak v hotovosti, tak na digitálních kartách hráčů, v závislosti na obsazeném místě.

Kterýkoli hráč může být také prodán nebo zakoupen na trhu nebo v aukci. Každý hráč na webu sorare.com je digitální karta s omezeným vydáním. Svým způsobem je každá karta jedinečná. Ceny digitálních karet začínají od 30 do 40 USD a za jedinečnou kartu se pohybují až do výše 100 000 USD.

Hra umožňuje zdarma registrace a výběr podle vašeho uvážení nebo automatický výběr – 10 bílých karet (zdarma). S nimiž můžete hrát 8 kol. Abyste se seznámili s hrou – to je víc než dost.

Sorare.com má jednoduchý systém doporučení. Když si v aukci koupíte libovolných 5 hráčů, dostanete vy a vaše doporučení jednu kartu hráče jako dárek. Žádné pyramidy, HYIP a tede … Všechno je jednoduché a transparentní.

Hra je uvedena v 7 jazycích, včetně ruštiny. Existuje možnost vkladu a výběru peněz jak ve fiat měně (dolary, eura, libry), tak v kryptoměnách – Eth (ether)

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.