Společnost Yandex změnila své logo, vyvinula nové redakční články se znaménkem a písmem

Nové logo se objeví v názvech služeb, na automobilech a kurýrních taškách.

Na domovské stránce Yandexu se objevilo nové logo společnosti – stane se součástí nové identity společnosti, Yandex said vc.ru.

Logo obsahuje nový znak – písmeno I v červeném kruhu – a nové písmo pro návrhy loga.

Značka se bude používat offline a online: bude se zobrazovat v rozhraních a například na kurýrních brašnách. . Písmo bude použito v logech služeb. Yandex navíc změnil řádek vyhledávání – již neopakuje tvar šipky.

Identitu vyvinul Yandex designéři společně s Ilyou Ruderman – která se společností dlouhodobě spolupracuje a podílí se na tvorbě písma Yandex Sans.

Předchozí logo Yandex bylo vytvořeno téměř před třinácti lety. V té době si nikdo nemyslel, že by internetová společnost mohla dodávat potraviny, zpracovávat platby a provádět bezobslužná vozidla.

Nová identita odráží podstatu moderního Yandexu a vypadá dobře na různých površích ze smartphonu obrazovka na balíček s produkty od Lavky. Zároveň připomíná, že služby Yandex mají společné technologie a společný původ – vyhledávání.

Gennady Lokhtin, designový ředitel společnosti Poisk

#news # Yandex

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.