Společnost Adobe povolila spolupráci na souboru ve Photoshopu, Illustratoru a Frescu – ale ne současně.

Uživatel nebude moci otevřít soubor, když na něm bude spolupracovat.

  • Společnost Adobe oznámila spuštění nové funkce „Pozvat k úpravám“ na svém blogu . Uživatel musí zadat e-mailovou adresu spolupracovníka, aby mu umožnil přístup k souboru, na kterém pracují.

  • Spolupracovníci nebudou moci na souboru pracovat současně – mohou otevřít původní dílo, provést vlastní změny a uložit je. Úpravy se automaticky synchronizují s hlavním souborem.
  • Pokud již soubor někdo upravuje, nový uživatel bude mít možnost vytvořit kopii nebo počkat na dokončení druhého. Můžete také otevřít historii verzí a vrátit změny zpět, pokud se některý z spolupracovníků pomýlí.
  • Tato funkce funguje se soubory .psd a .ai uloženými v Adobe Creative Cloud. Předplatné a všechny aplikace Adobe v Rusku stojí 4096 rublů měsíčně (2 318 rublů při prvním nákupu).

#adobe #news

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.