Souhrn aktualizací webů a stylů digitálních produktů pro prosinec a leden: NetApp, DepositPhotos, SEMRUSH a další

Na začátku ledna byl vydán konečný výběr pro rok, proto, aby se nevstalo dvakrát, kombinovaný přehled za prosinec a leden. V něm jsem vyzdvihl 6 důležitých aktualizací ve světě stylů a webů pro digitální produkty, 3 ruská díla a na samém konci 2 zajímavé projekty, které jsme provedli v Embacy. Jmenovitě: Depositphotos, NetApp, ExpressVPN, Rows, Cardless, SEMRUSH, Best Doctor, Webium.

1. DepositPhotos: fotografie s odkazem na VKHUTEMAS

Práce je chytlavá smícháním 5 fontů do jedné fráze. Hlavní písmo je celkem neutrální a další 4 jsou spojeny s poctami Bauhausu, naivní typografii, brooklynské zoo a ruskému VKHUTEMAS:

Nyní se slaví 100. výročí VKHUTEMAS, takže pokud jste v Moskvě, doporučuji vám, abyste do 4. dubna měli čas jít na výstavu do muzea v Moskvě.

Styled by CRE W.

2. Řádky, kde R jsou dva sloupce

Řádky konkurenčních tabulek Google se změnily.

Styl s důmyslným symbolem v podobě písmene r, stylizovaný jako dvousloupcová tabulka. Věřím, že tento projekt lze zařadit do učebnic o značkových digitálních produktech. Je velmi obtížné to udělat tak jednoduchým a stále odrážet produkt, odrážet název a zároveň vypadat zcela jedinečně.

Vytvořeno společností Focus Lab.

3. NetApp rozřezal svůj styl na kousky

Identita spočívá (a zcela jistě) na rozřezání prostoru na čtverce a obdélníky, čímž vizuálně navazuje na koncept loga .
Skvělé, že styl nezůstal pouze v knize značek, ale byl velmi ekologicky rozvinut na webu:

Řešení správy dat pro cloud | NetApp Modernizujte své systémy pro správu dat a zjednodušte cloudové ukládání dat pomocí NetApp – světového… www.netapp.com

Vytvořil Mother Design.

4. ExpressVPN a naše vietnamské flashbacky

Před rokem jsme měli špatná VPN ze Silicon Valley, natolik, že o této bolestivé zkušenosti dokonce napsali článek. Od té doby nám jakékoli aktualizace stylů a stránek služeb VPN věnovaly zvláštní pozornost a vietnamské flashbacky.

U ExpressVPN rebranding provedlo Design Studio, které vytvořilo ikonu Airbnb. Tentokrát to udělali mnohem horší. Samostatně vzato je obtížné zdůraznit silné stránky práce, protože ilustrace, paleta a písmo vypadají celistvě a přátelsky, ale vůbec nesedí s názvem ExpressVPN, téma rychlosti není odhaleno. Práce si nicméně zaslouží pozornost.

5. Répar'acteurs, kde R je spuštěný opravář

Francouzský Profi.ru pro opraváře s jasným symbolem a barvou. Je obzvláště zajímavé, že stejně jako v řádcích hrají kolem písmene R v symbolu, ale zde k němu přidávají nohy a běží na záchranu.

Za posledních šest měsíců začala řada finančních produktů z luxusního segmentu demonstrovat svůj status prostřednictvím digitálního designu.

Dobrým příkladem je Cardless, který změnil značku na jedno z nejuznávanějších designových studií na světě, Pentagram. Styl vychází z drahé červené barvy a textury:

Mimochodem, dnes vydali na VC.ru podrobný článek o tom, proč je všechno takhle a proč.

3. Online škola přípravy na Unified State Exam Webium provedla jasný rebranding společně s Shishki. Mohu objektivně posoudit jeho jasnost, protože nedávno jsme aktualizovali styl pro dvě online školy pro přípravu na zkoušku a oba jsme si všimli, že Webium je po vizuální stránce silným konkurentem:

Bonusová stopa

A na Embacy máme dvě dobrá díla:

1. Podílel se na vytvoření mezinárodní značky pro jednoho z největších ruských Saas:

Neexistuje žádný NDA, ale požádali ne pojmenovat společnost dosud:

Vytvořil styl pro největší online německou jazykovou školu v Evropě Deutsch Online (837 tis. Předplatitelů ve VK, 5krát více než Skyeng):

< img src = "/wp-content/uploads/84e8fe3b696c43ed5e2cc79c5b82df49.png" />

Pokud mi chyběly nějaké významné aktualizace stylů a stránek digitálních společností a produktů – vložte je do komentářů 🙂

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.