Rebranding – touha nebo nutnost? Zkušenosti ze Zakarpatské oblasti

„Jak důležité je aktualizovat, být v trendu a držet prst na tepu? – Je to vždy zásadní! Rebranding je právě taková příležitost“ – generální ředitel Rodion Goncharov. Rebranding je výzvou současnosti, příležitost přilákat pozornost svého cílového publika, definovat nový vektor rozvoje společnosti, ale existuje riziko nesplnění očekávání, protože společnost ví, že je známá ve svém segmentu, a proto je hlavním úkolem rebranding znamená neztratit uznání a zároveň získat zcela nový nádech vizuálního stylu.

Budování značky od nuly není tak obtížné jako rebranding. A když pracujete s dlouhodobou značkou, která má charakter, styl, energii, charisma a která si již dlouho formovala své publikum, pak se práce stává obtížnější.

Ale my se ujistíme, že při rebrandingu firmy „že i nepatrná změna loga může změnit přístup zákazníků k vašemu produktu nebo službě a posílit image značky v jejich paměti. Společnost Rubarb digital proto s hrdostí představuje nový projekt pro ukrajinské letovisko Zakarpatí – Voevodyno.

Každý prvek podnikové identity vyvinutý designéry Rubarb, promyšlený do nejmenších detailů, se harmonicky kombinuje s barevnou paletou a filozofií Voevodyno. Vrcholem letoviska je řeka, která zní jako hudba, uklidňující a relaxační návštěvníci. Inspirovaní tímto příjemným zvukem vody jsme vymysleli slogan „symfonie relaxace“, který se stal ústředním nápadem při rozvoji značky.

Firemní vzor je důležitou součástí identity, která může být použit v reklamní komunikaci a odlišit značku od konkurence. Při vývoji firemního stylu je vhodné vzít v úvahu vše, co společnost obklopuje, její hluboký nápad, USP (jedinečná prodejní nabídka), pojmenování – naprosto všechno.

Náš vzor symbolizuje volnočasové aktivity na Voevodynu resort, jmenovitě:

• lyžařské prázdniny: představení lyžaře;

• listy symbolizující les a přírodu Karpat, které nelze obdivovat.

• ryby charakterizují rybolov na Zakarpatí;

• jízda na koni.

Všechna známá loga a vzory skrývají hluboké významy. Při vytváření silné a fungující značky se musíte zaměřit na designové myšlení, portrét spotřebitele, designové trendy, týmovou práci a hlavně na inspiraci.

Ponořte se do přírody karpatského regionu a pociťte „symfonii“ relaxace “společně s profesionálním týmem RUBARB.

Podívejte se na video zde

Autor a ilustrovaný RUBARB

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.