Rapper Will.i.am představil ochrannou masku za 299 $ se sluchátky, mikrofonem a připojením k chytrému telefonu Redakční články

Na jejím vzniku se podílel designér SpaceX.

Rapper Will.i.am podle The New York Times spolupracoval s designérem SpaceX Jose Fernandezem na vývoji inteligentní Xupermask.

Designéři z masky udělali zařízení s vestavěným osvětlením, bezdrátovými sluchátky, mikrofonem s potlačením hluku, vyměnitelnými filtry, dvěma třírychlostními ventilátory. Technologickou část měli na starosti specialisté z americké korporace Honeywell, která se specializuje na řídicí a automatizační systémy pro letecký a automobilový průmysl.

Maska je vyrobena z látky a silikonu. K dispozici je popruh pro nastavení, aby maska ​​těsně přiléhala k obličeji. Maska je vytvořena ve dvou barvách: bílé a černé. Vstupující vzduch prochází vyměnitelnými filtry HEPA. Zahrnuje tříměsíční filtrační soupravu, přenosné pouzdro, chrániče sluchu, extra látkovou masku a nabíjecí kabel USB-C.

Zobrazit tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený společností XUPERMASK (@xupermask)

Maska se připojuje ke smartphonům pomocí protokolu Bluetooth 5.0. Nabíjení trvá sedm hodin. Cena začíná na 299 USD (asi 23 tisíc rublů). Maska bude k dispozici na oficiálních stránkách výrobce od 8. dubna.

#news # covid19

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.