„Procházím se po městě v černé mikině …“

Top 8 značek vyrábějících módní zboží pro mladé lidi

Mladí lidé kdykoli mají naléhavou otázku: „Jak nebýt jako každý? “ a zároveň „jak nebýt blázen?“ Kriticky smýšlející mládež dnes vyřešila toto dilema – základní kousky s provokativními potisky a písmem. Tady nejste blázen, protože nevytahujete šílené luky, ale nenosíte anonymní a hloupé oblečení, jako to dělají všichni ostatní.

Všechno důmyslné je jednoduché. Vzorec je: jednoduché tričko/mikina + tučný potisk = jste trendy. Toto oblečení se obvykle prodává jako zboží. A v tomto článku si povíme o 8 nejlepších obchodech s humbukem, kde jsou oblečeni mladí lidé, kteří jsou „ve hře“.

1. vDud

vDud je oficiální merch Jurije Duda a projektu vDud. „Pouze pro ty, kteří nechtějí splynout s šedou masou“ – tak o sobě říká obchod. Tričko „Co mu řeknete“ je Yuriho pravidelná provokativní otázka týkající se známé postavy. Mikina „Horror“ je první slovo, které vás napadne, když přemýšlíte o tom, co se děje v naší rozsáhlé oblasti.

2. Buďte opatrní! Sobchak

Pozor! Sobchak je oficiálním zbožím Ksenia Sobchak a projekt „Pozor! Sobchak “. Mikina “Hell Hell” – fráze Ksenia o bezpráví v zemi a tričko “Všechno je pro mě skvělé” – další fráze Ksenia o pravdivosti jejích argumentů.

3. PROTESTOVAT

PROTESTORE je obchod s protesty od týmu hnutí Vremya. Mikina „Aquadiskoteka“ – o salonku v paláci, který „nikdo neví“, kdo vlastní tričko „Union“ – o sloučení dvou známých představitelů zkorumpovaných režimů.

4. Violence.no

– centrum pomoci obětem domácího násilí. Mikiny a trička „Make Love not Violence“ („Milujte se, ne násilí“). Modely této řady byly Regina Todorenko, Irina Shikhman, Artem Korolev a další.

nyShop>

– sídlo společnosti nyShop>

– Mikina „Dost“ – o konci vlády zkorumpované vlády a mikina „Hlas proti Spojenému Rusku“ – vše na stejné téma.

6. Obchod Barking

Barking Store – 50pets soukromý útulek pro zvířata. „Máme rádi zvířata a hravé potisky,“ uvádí oficiální web obchodu. Slavné mikiny „Skulbas“ jako symbol moderního Ruska a tričko „Patience“, které pro mnohé z aktuálních událostí končí.

Cultrab je značka a komunita oděvů, která funguje na obchodním modelu, kde je klíčové šíření nápadů a podpora nezávislých a neziskových organizací. Slavné ponožky „Round dance of cops“ a chuligánské růžové tričko se slovem v písmenu P – tyto věci jste někdy viděli na někom, koho znáte.

8. HATE

HATE. „Od nápisu na tričku po krásnou Zemi budoucnosti,“ prohlašuje tato značka oblečení. Tričko s ústavou za mřížemi jako symbol porušení hlavního zákona země a tričko „Prosím, přestaň“ v hebrejštině a arabštině jako „pokus ukázat veškerou nesmyslnost jakýchkoli konfliktů a neshod založených na ideologiích, barva pleti, náboženství, místo narození. “

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.