Prezentace: snímky pro vaši inspiraci

Dobrý den

Prezentace vytvářím od roku 2015. Tady je moje portfolio a tady je článek o T – F s kreativní biografií. Rád vše strukturuji a organizuji a někdy se to v mé práci stane takto: no, není jasné, jak tyto informace prezentovat. Zrodil se tedy nápad vytvořit kolekci snímků s úspěšnými řešeními.

Po dobu 5 let se nashromáždilo mnoho materiálu. Z mých projektů jsem vybral více než 150 typických snímků, nahrál je na Pinterest, přidal značky, rozdělil je do sekcí a nazval je Slidespiration (spirace snímků, víte;).

Jak to funguje

Pokud máte kreativní roubík, prohlédněte si kolekci, vaše oko se něčeho chytí a pak se podíváte a proces bude pokračovat. Zvýraznil jsem několik sekcí: Kryty, Závěrečné snímky, Diagramy, Diagramy a Animace. Zbytek tvoří kombinace textu a obrázků. Hashtagy na Pinterestu bohužel fungují sakra a pouze majitel karty je může víceméně používat.

Speciálně pro uživatele vc.ru Ol Ka, tucet snímků, které považuji za přinejmenším hodné vaší pozornosti.

Na rozdíl od šablon na internetu, kde je obsah oříznut kvůli „hezkému“ rozložení, je Slidespiration snímky pro skutečné projekty využívající skutečné informace. Jak by mi taková věc byla užitečná v roce 2015!

P.S.

Můj telegramový deník je stále plný dobroty o prezentacích: vybrané šablony a další zdroje, nekonvenční zdroje inspirace, analýza snímků ve formátu Před a po a dokonce i lekce aplikace PowerPoint.

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.