Přehled nových stylů a stránek digitálních společností za červenec, kde je spousta krásy od hrdinů budoucnosti

Ahoj všichni! Toto je přehled 10. výročí o tom, co je důležité a zajímavé ve světě stylů a webových stránek digitálních společností. Na klávesnici a editoru článků na vc.ru I, Vadim Orlov, zakladatel společnosti Embacy.

1. Úžasná značka Oneflow

Malý digitální produkt má perfektní rebranding.

Styl je založen na fotografiích a barvách. Je to úžasný záznam v jeho kráse a složitosti, protože fotografie jsou velmi zvláštní a styl bude obtížné udržovat a rozvíjet. Ale zároveň je zázrak tak dobrý. A kluci už zvládli úkol přenést styl na web do 10/10.

Kromě toho poznamenávám, že styl je součástí kouzelného konceptu, který běží úhledně a přes text v samostatných slovech a slovních ukázkách:“ Zažijte skutečnou magii smlouvy „,“ mrkněte “ a je hotovo “,„ žádný hokus pocus “,„ Věřte svým očím “. Abych byl upřímný, je to nejlepší značka digitálních produktů, kterou jsem viděl.

Autor: Proměňte elektronické podpisy v inteligentní smlouvy. Jako … Zažijte skutečnou magii smlouvy automatizací celého procesu smlouvy – od vytváření po … oneflow.com

2. Beforepay, nový pokus o lidský fintech

Mnoho finančních služeb po celém světě snažte se stát se přátelštějšími, včetně australského Beforepay.

Velmi výkonná práce od DesignStudio. Ukázalo se, že je to humánní i jasné, styl je zapamatován. A stránka je dobrá.

Získejte výplatu na vyžádání ™ Použijte Beforepay ke sledování svých výdajů, plánování rozpočtu a včasnému přístupu k penězům, které jste vydělali … www.beforepay.co

3. Picsart – tvrdý styl pro jednoduchou službu

Stejně jako Oneflow se i Picsart rozhodl, že se z fotografie stane hlavní opora jejich stylu.

Výsledkem jsou stylové a svěží fotografie a koláže, můžete vidět, že bylo odvedeno mnoho práce, i když se nedíváte v sekci Kredity případu na Behance. Na rozdíl od Oneflow je ale styl neúspěšný: fotografie jsou příliš abstraktní, použití stylu bez fotografií je špatně propracované (a zdaleka nejsou vhodné je používat všude). Výsledkem je web bez tváře.

Vytvořte úžasnou fotografii & amp; amp; Úpravy videa s … Posuňte svůj obsah na další úroveň pomocí šablon, písem, samolepek a & více! picsart.com

Ale obecně je styl krásný a sebevědomý, můžete vidět profesionalitu kreativního týmu, fotografů a komod. Jedná se o skvělý umělecký projekt, ale špatná značka digitálního produktu.

4. MajorKey – ostrá zelená a abstrakce

Solidní styl, bez nároků na genialitu, ale jedinečný – vyniká. a je pamatován ve vizuálním digitálním prostoru.

Vyniká zelenou barvou (a trochu fialovou, zbytek palety je méně úspěšný). Zapamatováno-kvůli abstraktním tvarům.

Autor: Chromatic Brands

5. Odhalte vizuálními objevy

Původně jako Sharework, Reveal je platforma pro generování partnerských, marketingových a prodejních týmů výnosy prostřednictvím svého ekosystému bezpečným propojením správy vztahů se zákazníky 5f8b -a744-21c304c1ce51/-/format/mp4/“frameborder =“ 0 „allowfullscreen>

Styl je velmi neobvyklý a zajímavý v detailech a na celkovém obrázku:

  • tmavá paleta – černá a fialová, vytváří vyloženě gotický vzhled;
  • které písmo s účesy jen zesiluje;
  • tato ponurá kombinace způsobí, že symbol začne vidět náhrobek.

Ale to je, pokud v první řadě věnujte pozornost značce a její prezentaci. Pokud se podíváte na web, pak má převážně světlé pozadí a styl žije díky přechodu, který se používá jak na pozadí, tak uvnitř textu. Ten druhý je velmi dobrým vizuálním trikem.

Reveal Nová značka pro B2B platformu SaaS Reveal si představuje svět, kde se podnikání děje za otevřenými … raggededge.com

Vyrobil: Ragged Edge

6. Capture – druh jednoduché, ale přitahuje pozornost

Pěkný, pěkný projekt vytvořený studiem Kilter.

-které jsme obdrželi

//img src = „/wp-content/uploads/000fe94825f616fe104b211166686810.png“ /> „wp/src 0ce82010f56a Virtuální události & amp; amp; Platforma setkání | WEVE Meet Weve. Naše platforma hostí online zážitky a virtuální akce, jejichž záměrem je… www.weve.co

9.15-20 – Newyorská obdoba Yandex.Lavka a Scooter

Víte, obvykle říkáme „Russian Messi“ nebo „Russian Arctic Monkeys“ a jen zřídka, když to dopadne obráceně – „New York Yandex.Lavka“. Hezké.

Celosvětově existuje pocit, že ruský digitál je hoden mezinárodní distribuce, a toto rozšíření nabere na síle dalších 5 let.

Pokud jde o styl, vytvořil jej úžasný Shuka, který je již téměř neustálým účastníkem mých trávení. Není to jejich nejsilnější práce, ale styl je již plně využíván v reklamních kampaních a jsem si jist, že pomůže vyřešit obchodní problém s uvedením služby na trh.

10. Ledger a kalifornská jednoduchost

Poslední na seznamu je náš projekt Embase – styl a web pro kalifornského Ledgera jednoduchý software pro správu.

Od prvního volání společnosti Light, zakladateli Ledger, bylo jasné, že projekt bude snadný a pohodlný. Na první pohled se zamiloval do jasného a chytlavého stylu se zajímavým konceptem, který jsme navrhli:

A dokonce se nám podařilo vytvořit kreativy pro sociální sítě, dokud si neuvědomil, že styl vůbec neodráží produkt a jeho umístění. A bylo nutné ukázat lehkost a jednoduchost, „jako na vašem webu“. Vyměnili jsme botu a vymysleli koncept pro pět – myslím pět klíšťat, protože Ledger má pět funkcí a žádné další plány.

„class =“ andropov_image „air-module =“ module.andropov „data-andropov-type =“ image „data-image-sr = „https://leonardo.osnova.io/d6950ead-5b26-5a08-97ef-7d5692a1b221/“ data-image-name = „“ style = „; barva pozadí: # 040404;“ lazy = „1“ /> Ledger I Jeden nástroj pro propojení vašeho týmu Díky pěti základním nástrojům na jednom místě Ledger spojí váš tým a zjednoduší vaši práci. 30 dní… www.ledgerteams.com

Takto prošel červenec. Jako vždy, pokud jste na něco zajímavého zapomněli – napište to do komentářů. Další číslo bude již v září, nenechte si ujít toto léto, brzy skončí;)

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.