Pražení designu Specialisté na pečení designu z Digital-studio se zaměřením na design „Mojo“

Narazil jsem na řadu článků od lidí z Mojo. Analyzují design různých webů. A píší články o UI-UX. Rozhodl jsem se podívat se na jejich stránky, hlouběji kopat a onemocnět.

Jak kluci z Mojo píší web “chyby mládí”. Mohu si jen přát opravit chyby co nejdříve.

Podívejme se na samotný web. (nikoli pro reklamu, ale pro znalosti).

Pojďme na to přijít.

Digitální studio Mojo se specializuje na „eCommerce, startupy a webové služby“. Nebudu hovořit o cílovém publiku webu, v tomto případě budeme hovořit o vnímání webu jakýmkoli uživatelem a mém osobním názoru.

Hlavní účel webu.

1. Přesvědčte potenciálního klienta, aby pracoval s tímto konkrétním digitálním studiem.
2. Ukažte příklady své práce.
3. Řekněte o studiu.
Nebo podle samotného studia „nějak převeďte publikum.“

Logo a text.

Text je vždy designovým prvkem. Jakékoli prohlášení způsobí, že většina moderních uživatelů chce „zkontrolovat“.
„26. místo mezi kreativními webovými studii v Rusku“ – Docela hlasité prohlášení. Můžeme to zkontrolovat? Skutečnost, že text není odkazem na zdroj s hodnocením – je to jen text. 26. na jakém seznamu? Jak to může běžný uživatel zjistit? Mojo dělá prohlášení, ale nekontroluje to. Často se setkáváme s výroky jako „Nejlepší cihly na trhu“ nebo „Nadace pro věky“. Informace podporující text poskytuje pouze několik společností.

Nabídka stránek

Láska k kreativitě s navigací na webu je v Digital Studios častým jevem. Mojo není výjimkou. Nabídka webu se nachází v levém dolním rohu webu a je svázána se stejným levým dolním rohem. Většina uživatelů čte zleva – & gt; doprava, shora dolů. (samozřejmě s výjimkou těch uživatelů, kteří mají jiná pravidla vnímání textu jako jejich příbuzní).

Osobně mám dotaz ohledně „TOP-30“. Co se stane, když na něj kliknete? … ale nic … v kterékoli části webu budete přesměrováni na samý horní blok, kde není ani slovo o „Top 30“, kromě stejné fráze – „26. mezi kreativními webovými studii v Rusku “a Toto prohlášení, bohužel, není na webu ověřitelné.

Pokračuji v kousání do nabídky webu a snažím se najít jednu z hlavních položek pro jakoukoli společnost „naše díla“ nebo „portfolio“. Je pryč.

Já, předstíraje, že jsem obyčejný uživatel, jsem se rozhodl, že v „Službách“ nebo „Klientech“ nebo „O nás“ najdu příklady, ale ne.

V části „Služby“ se potýkáme s kreativním přístupem k písmům. V první chvíli jsem si myslel, že tu něco není v pořádku, a několikrát jsem stránku znovu načetl – písma zůstala potlačena kreativním přístupem.

Podle statistik, které jsem shromáždil už dávno, jsou všechna zploštělá písma vnímána uživatelem jako chyba. V menší míře to platí pro anglicky mluvící země. Ale v Rusku a SNS se taková „hra s písmy“ častěji setkává s negativem.

Pojďme do kterékoli části, například „Design produktu“, mohou existovat příklady práce?

Produktivní design

Na žádný z obrázků ani příkladů práce nelze kliknout . Uživatel se nemůže podrobněji podívat na „příklad“.
První blok, který uživatel uvidí, používá 4 velikosti jednoho písma Noto Sans.
Druhý informační blok je jednoduše obtížně čitelný, ze stejného důvodu ..

Při hledání příkladu práce jsem se rozhodl navštívit sekci “Klienti”. Co když existují příklady práce ve studiu?

Klienti

Pokuta. Zobrazuje se mi stejná část jako na vstupní stránce. A stejně jako na vstupní stránce nemohu komunikovat s žádným ze zadaných klientů. Nemohu ani zvětšit loga, abych získal bližší pohled .. co když jedno z nich je studiová práce? Jak to zjistit? V žádném případě.

Totéž platí pro recenze. Pokud je tolik společností, proč je tak málo recenzí? Proč za vás nehovoří příklady práce? Jak by měl uživatel důvěřovat recenzím, aniž by viděl práci, za kterou je vděčný? Možná jsem přehlédl? … ano, neměl jsem jít do jídelního lístku brzy.

Přesto je tu dílo, kam se dílo podívat.

Pokud se posunete na vstupní stránce o něco níže, aniž by vás web rozptyloval V nabídce můžeme vidět „Nové projekty“. Nejsem „pánem slova“ a toto je výlučně moje IMHO, ale produkty jsou „čerstvé“ a projekty jsou „nové“. Ale to je určitě hloupost.

Opět nelze zvětšit obrázek ani vidět, jak se hotové projekty používají v praxi.

Proč jsou pod karuselem „hashtagy“? Nelze na ně klikat a nepředstavují studiové práce ve stejném oboru. Myslím, že je třeba ukázat, „co přesně studio v tomto projektu dělalo,“ ale myslel jsem na to sám.

Trochu o hlavní stránce a videu.

Zdá se, že je to začátek cílové stránky .. skvělé. Zapneme video a pochopíme, že soundtrack je také důležitý pro vnímání informací. Bez ohledu na věk uživatele je nejlepší volbou klasická hudba (srandu) .. nejlepší volba je hudba, která není otravná. „menene. menene .. menene“ – zvláštní volba soundtracku. Zde bych určitě provedl testování A-b)))

< span class = "ui_preloader__dot"> video

Celkem

Moje přestávka na kávu končí. Web lze demontovat pomocí polic, stránky a testovací linky (je třeba věnovat pozornost dobrému copywriteru). Ale to je „nějak převést publikum“. a „chyby mládí“

Ale myslím si, že stránka je tváří společnosti, jednou z mnoha, ale neméně důležitou.

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.