Od herní konzole na grilu po kuřecí krokety: 5 položek KFC, které si každý bude chtít koupit

Globální značky již dlouho nepřestávají ohromovat spotřebitele pouze novými produktovými řadami. Společnosti každý měsíc ohlašují zahájení spolupráce, od předvídatelné až po pobuřující. Hodinky IKEA od Virgila Abloh? Oreo cookies ve spolupráci s módní značkou Supreme? Nečekané novinky známých značek jsou vyprodány během několika hodin a jsou několikrát dražší. V materiálu hovoříme o nejneobvyklejších projektech KFC – vlastních i partnerských.

Nohy na nohou: krokety ve stylu KFC s jibby ve formě kuřete

Na newyorském týdnu módy loni v únoru představili KFC a Crocs dřeváky s tématem kuřecího basketbalu. Boty nejsou potaženy pouze kuřecím potiskem: jsou dodávány s jibity (ozdoby na crocs) v podobě ochucených kuřecích stehen. Oficiální web Crocs už dlouho boty nemá: bylo vyprodáno za půl hodiny od zahájení prodeje.

KFConsole – když můžete kombinovat dvě oblíbené věci: hru a kuře

V červnu 2020 oznámilo UK KFC vydání herní konzole ve tvaru koše se zabudovaným ohřevem pro kuře. Konzole, stejně jako ostatní konzoly, bude možné spouštět nejnovější hry. KFConsole je vybaven procesorem Intel Nuc 9, 32 GB RAM, 1 TB Seagate BarraCuda SSD a grafickou kartou ASUS GeForce RTX. Kdy bude k dispozici ke koupi? Sledujte novinky KFC.

Karl Lagerfeld Luxury Basket

V září 2020 čínské KFC oznámilo spolupráci se značkou Karl Lagerfeld, která si v posledních letech získala v Rusku velkou popularitu. Partnerství bylo načasováno tak, aby se shodovalo s 80. výročím legendárního kuřecího receptu plukovníka Sanderse. Kbelík Rue St Guillaume již byl představen v řadě módní značky a společně s KFC vyšla jeho limitovaná edice – se třemi červenými pruhy, adresou prvního KFC na světě, místo toho s nápisem Kentucky Fried Chicken Karla Lagerfelda a Kentucky místo Paříže. Tašky byly k dispozici během rozdávání dárků v září, ale nyní nejsou k dispozici.

Pro celou hlavu a nejen: Panama „Mami, kup!“ a spolupráce s programem „Mládež“

V roce 2019 KFC v Rusku společně se značkou pro mládež „Mom, Buy!“ uvolněné panamy, tvarované a barevné připomínající obrácené koše. Značka Petrohrad je známá výrobou zboží pro mnoho hudebníků a video bloggerů: Monetochka, Morgenstern a další. Panama se také objevila ve videu RSAC „NBA“ na Felixovi Bondarevovi.

O rok dříve také KFC v Rusku navázala spolupráci se značkou Yunost. Součástí kolekce je oblečení a doplňky.

KFC Aromaterapie

V letech 2018 a 2019 v USA se prodává KFC krbová polena s vůní smaženého kuřete připravená podle patentované receptury z 11 bylin a koření. Protokoly vytvořené ve spolupráci s Enviro-Log byly k dispozici ke koupi na KFCFirelogs.com a Amazon. Zákazníci si produkt oblíbili natolik, že v roce 2018 byly všechny kmeny vyprodány za 3 hodiny.

Milovníci KFC v Rusku by také mohli naplnit svůj domov vůní kuřete bez objednání pokrmů: v roce 2019 začít spolupráce s hotovou službou rozvozu jídla Delivery Club uvedl parfém s vůní smaženého kuřecího a jablečného koláče. Parfém bylo možné vyhrát v soutěži, která byla organizována na oficiálních účtech sociálních médií KFC.

V jiných zemích také KFC opakovaně vydávala svíčky s vlastní vůní.

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.