Nové písmo v logu a gadgete na viditelném místě: Odnoklassniki aktualizoval design webu a aplikací Redakční články

Společnost chce vytvořit jednotný design pro všechny své platformy.

Sociální síť aktualizovala horní nabídku verze pro stolní počítače: změnila oranžovou na bílou a zadala logo do Odnoklassniki, společnost řekla vc.ru. Toto písmo vyvinul designový tým Odnoklassniki v roce 2020.

Hlavní stránka webu s novinkami získala nový rozložení: všechny nejdůležitější informace jsou uspořádány do čtyř sloupců. V průběhu roku spustí sociální síť end-to-end navigaci s postranním menu ve všech sekcích.

Odnoklassniki v nadcházejících měsících také aktualizuje rozhraní mobilních aplikací pro iOS a Android. Sociální síť odstraní profilovou fotografii a obálku, aby se zvýšil počet zpráv zobrazených ve zdroji na obrazovce; přidá postranní panel s widgety widgety.

Aktualizovaný design desktopová verze je již k dispozici některým uživatelům a brzy bude k dispozici celému publiku sociální sítě. Všechny změny v mobilních aplikacích jsou plánovány na rok 2021.

#news #classmates

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.