Nabídka 19,6 megapixelu

… a bod, který potřebuji, je v hloubce 1 300 pixelů.

Fantastické? Realita, přejděte do Sberbank a najděte tam položku Vaše firma.

Budeme se muset procházet:

– Hlasová valentýnská hromada přechodů

– Doporučení sledovat pořady, kupovat chléb a najít si práci (ta je zvláště vhodná pro “každodenní službu”)

– Osvědčení o plenkách, spodním prádle, sdílení automobilů

– Chlap předstírá, že může investovat (soudě podle jeho věku, mého věk, což znamená, že nemůže)

– Zdá se, že existují adekvátní doporučení, v hloubce 4300- 5300 pixelů.

– World of Tanks, World of Warplanes, World of Warships, World of Warcraft a další hry otupující mysl, jejichž závislost mezi dospělými (podle pasu) muže zažívá i jejich manželský vztah. Ach, existuje „Pár Pa: Město tance“ … Úplně jsem zapomněl, co mám zaplatit.

– No, ve skutečnosti ps, brácho, možná potřebuješ nedvig?

– No, nebo přemýšlíš o křehkosti jeho života. Chcete o tom mluvit?

– Pojištění domu s prosakující střechou, blízkými, vaším psem, kočkou, snowboardem, lyžemi a doplňky

– Gratuluji vám k oku

– Šli jsme k psychologovi, osvěžili jsme se, zbavili se traumat z dětství, komplexu obětí a komplexů obecně, tak dlouho protože nemáme vytvořeny nové, je čas udělat si svůj boční shon. MLM je také firma, víte.

– Zvuk úspor …

– Pokud jste kočku nepojišťovali, alespoň ji vykastrujte

– Plaťte za podivně moderované a neznámé fungující reklamy i za hlasy (měna VK od doby, kdy jste si mohli koupit zlatou stupnici ve své profil – Nyní, když jsem si vzpomněl, ani jsem si nevěřil, bylo to opravdu možné se vší vážností implementovat

a pak to bylo stejně snadné odstranit, sbírat peníze za nic – Mavrodi nikdy nesnil, ale ano, taková funkce opravdu byla)

– Ahoj, funkce, kterou používám pravidelně … hm, jak se máš, miláčku, už jsem tě dlouho neviděl! Chyběl jsi mi … Vidím, že jsi se dokonce přesunul na první místo v seznamu Služeb – okamžitě jsem si tě všiml podle ikony s rozpoznatelným černým a zeleným kufrem. Nebudu říkat, že je to moje oblíbená ikona v mém životě. No, vydrží, zamiluje se, jak se říká mezi našimi lidmi.

– Antiviry se přesunuly pod Služby, alespoň je teď nemusíte procházet. No, přirozeně. Nakonec jim došlo, že příležitost koupit zbytečný antivirus nebo seriózní SaaS jako Office je příležitost koupit produkt konkurence přímo přes rozhraní konkurence. V době, kdy žijeme podle modelu „vše podle předplatného“, zavádí Sberbank Ladu Grantu na základě předplatného za 15 000 měsíčně, i když by mohly začít se SberAntivirem nebo SberOffice …

– Opravdu nezbytná příležitost – vystavit státní platbu vaší rodině. Jak pohodlné je, že za tím ani nemusíte chodit do bankovní kanceláře. To však není jisté.

– No, nyní existují jen zcela nepravděpodobné scénáře, jako například – pomoci svým dětem a ne svým zvířatům nebo zapojit se do záštity (to zní jako úplné plýtvání penězi a mezitím většina opravdu skvělých a užitečných obsah na YouTube vytvářejí lidé, kteří jsou financováni předplatiteli prostřednictvím služby Patreon. Jedná se o stejný sponzorství, protože název Patreon pochází od slova „patron“. Pokud by Sberbank zmařila analogii Patreon, která je v podstatě pro ně, protože toto není nic jiného než finanční služba, pak by skutečně mohli vzít nějaké finanční toky a zároveň pomoci ruským youtuberům)

– Všechno. Existují také kanály podobné telegramovým kanálům, čistě informační funkce, které nesouvisejí s platbou za zboží. Zatím jsme to nacpali do katalogu. Kanály v dialogových oknech v adresáři.

Velikost nabídky: 18146 ⨉ 1080 = 19597680 pixelů. To znamená, že pokud by se jednalo o rozevírací nabídku na webu, trvalo by to 17 obrazovek na monitoru FullHD nebo 8 na monitoru 4K.

Chtěl jsem diskutovat úplně o něčem jiném, konkrétně o práci služby Moje firma, ale toto je zjevně již samostatné.

Celý snímek obrazovky je zde (jedná se o úplný přímý odkaz na soubor, pokud to vypadá jako zkrácený odkaz):

https://i.ibb.co/yQ4j3vN/22.png (8,63 MB, 1080 ⨉ 18146)

Toto je začátek mého blogu. Jaké nápady by se zdály? Možná se při pohledu na takovou UX entropii vesmíru v našich myslích objeví opravdu jasné nápady.

Moje představa je, že UX je o řízení očekávání, to znamená, že X neznamená eXperience, ale eXpectations. Všichni jsme na něco zvyklí a očekáváme něco od stisknutí tlačítka nebo přejetí prstem po obrazovce. Když jsou očekávání realitou, je to dobré UX.

Řečeno více – marketing, UX, CX – správa externích očekávání a obecné řízení, produktový management, projektový management – správa interních očekávání a ve všech těchto oblastech je dobrým výsledkem, když jsou očekávání realitou. Klient chce modrou stoličku s pěti nohami – dáme mu předmět, který odráží světlo o vlnové délce 400-500 nm a asi 4,5-5,5 nohou. Pro nás to znamená, že chceme zhruba to samé jako klient. Výsledkem je, že fungujeme přibližně stejně, jak jsme plánovali, v prostoru (se správou produktu, programováním vlastností produktu) a v čase (se správou projektu). Toho všeho je dosaženo kompetentním eXecution. Pokud chcete skvělé zážitky, implementujte (nebo překračujte) očekávání prostřednictvím důsledného provádění. Takto funguje UXXX.

Kam vedu? Očekávání jsou projekce našeho vědomí. Můžete být v depresi z toho, že neustále nesplňujete tato očekávání. Abychom nebyli ohromeni, musíme se soustředit na to, co děláme směrem k cíli, a ne na samotný cíl. Jak víte, Perseus se podíval na Gorgona přes štít. Není nutné se dívat na Gorgon. Je třeba mít na paměti cíl a pomocí určitého nástroje musíme kontrolovat, zda se pohybujeme směrem k cíli. A jak říká Elon Musk, neznáme budoucnost, ale můžeme zvýšit pravděpodobnost pozitivního scénáře. Říká to o umělé inteligenci, ale tuto myšlenku používám obecně. Díváme se na štít a děláme, co můžeme. Podívali jsme se na štít ze Sberbank, viděli jsme ustupující horizont adekvátního UX, nepanikařte, pokračujte.

Jaké cíle tam měla Sberbank – nevím, ale pokud budou dosaženy, pak od z pohledu provádění společnosti je dobré, poloviční podnikání (obecné, produktové a projektové řízení). Ale ať už to uživatelé chtěli a očekávali – zde jsou otázky pro specialisty Marketingu, UX a CX. Možná se jim na základě použitých metod sběru dat a metrických systémů zdálo, že tato data interpretují – že jsme to chtěli. Kdo ví. Možná jsem jen necílový – racionálně smýšlející – uživatel služby pro ovce. Ale bolí mě to nejen pro sebe, ale také když je populace mé země považována za berany. Pro mě je respekt základem každého vztahu, stejně jako základem UX. A UX vytvořené aplikací je zážitkem dialogu mezi vzájemně se respektujícími stranami, vedeného v jazyce statických, interaktivních a dynamických návrhových nástrojů.

#ux

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.