Microsoft představil aktualizované ikony složek a košů pro Windows 10 Test Edition Redakční články

Na začátku roku 2021 společnost oznámila, že pracuje na „radikálním vizuálním omlazení“ systému Windows.

Společnost Microsoft poskytla aktualizované ikony v sestavení 21343, které je k dispozici účastníkům Windows 10 Insider Náhled testovacího programu. Změnily se systémové ikony v Průzkumníkovi, včetně ikon koše, složek dokumentů a jednotek, hlášení The Verge.

Toto je jak se Microsoft pokouší uvést ikony do souladu s celkovým designem. To by podle společnosti mělo usnadnit hledání aplikací.

Společnost Microsoft začala v roce 2020 zavádět nové ikony pro Windows 10. Jak napsal The Verge, Windows „vždy trpěl“ různými styly svých ikon a nyní se je snaží přivést ke stejnému vzhledu.

V lednu 2021 společnost oznámila, že pracuje na aktualizace, předběžně nazvaná Sun Valley, která plánuje „radikální vizuální omlazení systému Windows.“

#microsoft #windows #news

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.