Ludus – platforma pro prezentační spolupráci

Přehled platformy. Ludus je výkonná online platforma, která vám umožňuje vytvářet online prezentace a spolupracovat na nich s kolegy v reálném čase. Do své prezentace můžete vložit, co chcete, od prototypů Figmy po videa.

Pozadí

Jednou jsem prošel kolem kanceláře velkého coworkingového prostoru a všiml jsem si, kolik lidí pracuje s prezentacemi. Ale bolelo mě, když jsem viděl jejich utrpení a jejich oči plné smutku. Někdo do notebooku tvrdě bušil, protože PowerPoint nešetřil tak, jak by měl, někdo byl nervózní, že Google Doc je hloupý, a někdo nemohl správně nastavit velikost písma v Keynote.

A pak jsem si uvědomil, že je čas osvětlit temnotu.

Správně vybraný software v podnikových procesech může výrazně zvýšit produktivitu.

Egor Komarov

Prezentace v roce 2021

Nástroje pro práci s prezentacemi také nestály a aktivně se vyvíjely jako jiné online produkty. Nyní vám umožňují ukládat vše do jediného cloudu, spolupracovat v reálném čase, podporovat spoustu integrací a mnoho dalšího.

Provedl jsem spoustu výzkumů, prostudoval velké množství aplikací a chci zvýraznit to nejlepší, co jsem do dnešního dne našel.

Seznamte se s Ludusem

Pokud jste dlouho přemýšleli o tom, ve kterém programu vytvořit prezentaci, pak může být Ludus dokonalým řešením pro vaše úkoly. Ludus vám umožňuje spolupracovat se svým týmem na prezentaci v reálném čase. Pomáhá organizovat pracovní postup pomocí společných kanálů a definovat roli pro každého účastníka zvlášť. Jedná se o nepostradatelný nástroj pro studia a agentury, které si nemohou představit svůj život bez prezentací.

www.ludus.one

Myšlenkou vývojářů bylo poskytnout pohodlný a známý nástroj pro designéry a samostatně poskytnout přístup těm, kteří pracují s obsahem: mění text, údaje a informace.

Ludus vám umožňuje:

 • Vytvořit prezentaci online
 • Vytvořit prezentaci PDF
 • Publikovat prezentaci online
 • Importovat prezentace a exportovat do PPTX, PDF, HTML.
 • Spolupracovat na prezentaci
 • Vytvářet animace v prezentacích
 • Vkládejte videa, gify, fotografie

Šikovný nástroj pro designéry

Jakmile aplikaci otevřete, nacházíte se ve známém návrhovém prostředí. Můžete použít svá oblíbená písma, oříznout obrázky, vložit GIF nebo videa a použít režimy míchání. Můžete dokonce vytvořit knihovnu opakovaně použitelných komponent.

Obsah

V Ludusu je každá část obsahu pohodlným blokem, který může brát data z: Figma, Unsplash, Framer GIPHY, Dropbox, Google Drive atd. Můžete vyplnit snímky všemi médii, která potřebujete, ze svého cloudového systému souborů nebo dostupných integrací. Tyto funkce výrazně zvyšují možnosti prezentace. Můžete ukázat, co potřebujete. Od prototypů společnosti Figma po videa

Export prezentace

Hotovou prezentaci lze exportovat ve formátech PPTX, PDF, URL. Uložit také pro offline prohlížení. A samozřejmě vkládejte pomocí vloženého kódu.

Import prezentací

Nevím pokud je to užitečná funkce pro každého, ale platforma snadno pohltila moji prezentaci PDF vytvořenou v jiné aplikaci a přizpůsobila ji svému formátu. Pár kliknutí a já jsem mohl sdílet prezentaci online. Je to opravdu velmi užitečné.

50 nejlepších účtů Instagram designu v roce 2021 … Prezentace vytvořená pomocí Luduse. Neomezená kreativita pro vaše snímky. app.ludus.one

Připravené prezentační šablony

K dispozici je několik prezentačních šablon. Používá je vůbec někdo?

Vlastní doména

Potěšila mě možnost přidat vlastní doménu, což může být velmi užitečné pro studia a agentury.

Návody

Existuje mnoho užitečných návodů videa na oficiálním kanálu Ludus na YouTube: https://www.youtube.com/c/LudusHQ/videos

Ceny

Líbil se mi cenová politika společnosti Ludus, která neúčtuje předplatné od každého jednotlivého uživatele, ale nabízí předplatné pro týmy. Pro 15 lidí měsíčně bude Ludus stát pouhých 14,99 $.

To je velmi přínosné. Ukazuje se, že každý uživatel stojí 1 $, zatímco konkurenční Pitch.com účtuje 14 $ pouze za jednoho uživatele.

Schopnost vysílat vaši kameru během prezentace

Potěšila mě užitečná funkce, která vám umožní otevřít prezentaci odkazem a povolit režim „Speaker view“. To zjednodušuje úkol, když chcete zaznamenat video z vaší prezentace. Jako. 🤘🏻

Celkem

Platforma působí nejpozitivnějším dojmem. Vše probíhá pěkně a pohodlně. Když vývojáři vytvořili tuto platformu, věděli, s čím mají co do činění.

Klady:

💫 Vývojáři poskytují 1 měsíc bezplatného používání platformy, kde můžete sami vidět, jak skvělá je Ludu.

 • Pohodlný grafický editor
 • Všechny druhy integrace
 • Cenová politika
 • Spolupráce
 • Schopnost stáhnout vlastní písma
 • Exportovat prezentace
 • Importovat PDF
 • Možnost nastavit heslo pro prezentaci

Nevýhody:

 • Jediným negativem je, že není příliš vhodný pro jednorázové použití. Cena je příliš vysoká.

Upřímně jsem nenašel žádné další nevýhody. S čím můžete najít chybu? Vynikající pracovní nástroj, který zvládá všechny nezbytné úkoly při práci s prezentacemi. Vývojáři poskytli vše, co je pro plnohodnotnou práci nezbytné.

👍 Můj verdikt: Doporučuji.

Vyzkoušejte Ludus: http://ludus.one

Alternativy: Pitch, bezplatný projektor

Anketa

Sdílejte své zkušenosti s prezentacemi v komentářích. Jaké nástroje používáte?

Kde vytváříte své prezentace? Keynote PowerPoint Dokumenty Google/Prezentace Google Prezi Figma Rozteč Ostatní Zobrazit výsledky Hlasovat Hlasovat

⚡ Pokud se vám tento materiál líbil, můžete se přihlásit k odběru mého Instagram/Facebook/Medium/Linkedin. Zde najdete další zajímavé designové materiály.

Zdroj: Komarov.design

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.