Letmý pohled na letectví od společností Camber Aviation a Boeing Business Jets

S pozdravem! Tento týden nebudou na mém blogu žádná vážná čísla, místo toho navrhuji věnovat pozornost vyhlášení jedné z cen v oblasti obchodního letectví, které se snaží vstoupit do světové historie.

A ano, tato událost má šanci proslavit se po celém světě. Začněme organizátory, prvním z nich je Camber Aviation Management, globální poskytovatel korporátních tryskových kabin a poradenských služeb, a druhým Boeing Business Jets (BBJ). Oba organizátoři poznamenávají, že jejich akce bude vůbec první cenou za inovace v interiérech luxusních business jetů. Společnosti také sdílely podrobnosti o nominacích: „moderní design“ a „nejlepší funkce mezi použitými soukromými letadly.“

Nyní více o zaměření ceny … Ceny Revive Design Awards vám ukážou, jaké nápady a energii lze vložit do designu soukromé kabiny proudových letadel. Podle organizátorů je akce jedinečnou příležitostí ke shromáždění zkušených a nadějných designérů, kteří jsou připraveni předvést své schopnosti v rámci navrhovaných projektů.

Hlavním cílem akce bude spolupráce s profesionálními designéry a školami po celém světě při řešení jedinečné výzvy: jak proměnit interiéry letadel předchozí generace na inovativní řešení hodné těch nejselektivnějších majitelů soukromých letadel.

Všechny koncepty budou poprvé živě představeny pozvaným hostům v Dubaji a také publiku sociálních médií po celém světě. Porota složená z odborníků z oboru vybere nejlepší design, a to jak z projektů profesionálních designérů, tak z projektů designérských škol. Diváci na akci a na sociálních sítích si také vyberou své oblíbené spolu s odbornou porotcovskou komisí. Každý z vítězů nominace na nejlepší design salonu bude oceněn na galakoncertu.

Jsme potěšeni, že můžeme spolupracovat s BBJ při udělování výročních cen Revive Design Awards. Půjde o jednu z prvních velkých leteckých akcí za poslední dva roky. Spojujeme vystavovatele, členy poroty, organizátory a hosty ve skutečně nezapomenutelném prostředí, abychom předvedli nejinovativnější designová řešení na světě. Tato událost přinese do našeho odvětví svěžího ducha a poskytne současným i budoucím majitelům obchodních letadel příležitost ponořit se do atmosféry umění. Tato událost bude prvním krokem k něčemu většímu.

Tom Chatfield CEO Camber

V BBJ usilujeme o podporu nových nápady a talenty, které udržují průmyslový letecký průmysl v popředí inovací. Díky iniciativě Revive mohou studenti a začínající designéři přivést k životu nové, nekonvenční nápady a sdílet nový pohled na to, jak by měly vypadat nejmodernější interiéry business jetů, a to nejen v roce 2021, ale mnohem dál.

Marketingový ředitel Alexis Fecto Global Boeing Business Jets

Akce otevře své brány 13. listopadu, poslední den Dubajského designového týdne, během kterého budou slavnostní koncert pořádat společnosti Camber Aviation Management a Boeing Business Jets. Ceny budou také znamenat první milník soukromé letecké show v Dubaji následující den.

Zdroj

#Aviadesign # Business Aviation

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.