Koncept loga a sloganu pro cyklistické středisko v Zheleznovodsku

Přátelé, dnes bohužel žádné vydání značky nebude …

Naléhavě potřebujeme pomoci jedné osobě a město.

Druhý den starosta Zheleznovodsku Jevgenij Moiseev ve svém instagramovém profilu vyzval předplatitele, aby vymysleli „slogan pro lepší středisko pro cyklisty“, který ilustruje příspěvek jednoho z našich děl z nadpisu „Branding on the edge“.

Ukázalo se to vtipně, ale ne každému se to líbilo … Chápeme, že Evgeny Ivanovich ve skutečnosti nechtěl nabídnout něco tak dvojznačného, ​​ale použil tento obrázek jen jako jasný obrázek a obecně věřil, že toto je název skutečné půjčovny kol (což je mimochodem velmi lichotivé). Mnoho uživatelů se však okamžitě dostalo vulgárnosti a nevhodnosti.

Některé publikace jako Meduza obecně přisuzovaly autorství sloganu Evgeny Ivanovičovi, což sám nikdy neudělal, a na první žádost okamžitě ve svém příspěvku zaznamenal náš účet Instgram.

Obecně platí, že ať je to jakkoli, případ není u konce – slogan/slogan nebyl vybrán a my, když jsme se již stali nedobrovolnými spolupachateli událostí, považujeme to za naše povinnost pomáhat při dokončení toho, co jsme začali.

Rychle jsme pro středisko vyvinuli:

  • nový název (původní „cyklistický kurz Kavminvodsky“ považujeme zdaleka za nejúspěšnější);
  • mluvící logo, sémanticky související se jménem a nabité pozitivní energií;
  • a řada sloganů, které lze použít souběžně nebo některé z nich vybrat.

Děkujeme za pozornost!
Přihlaste se k odběru našeho Instagramu, abyste viděli naše další projekty)

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.