Je to zápas! Pouzdro na oční stíny nebo jak najít svou krásu

S paletou očních stínů se určitě stane dlouhotrvající vztah, pokud je pro vás 100% vhodný. A je skvělé najít ten, který je pro vás speciální. Vyvinuli jsme Matches – výrobce palet založený na vašem „přání“, takové individuální spolupráci se značkou, ve které se rodí láska.

Pokud používáte oční stíny, budete souhlasit, že v každé paletě je oblíbená – barva použitá na spodní straně. Ostatní zůstanou nedotčeni, i když prodáváte na Avitu nebo provádíte výměnu krásy. A navzdory skutečnosti, že palety jsou v oblasti líčení superprofesionální, nemohou ani uhodnout, která barva vám ukradne srdce. Výsledkem je, že v pouzdře zůstávají cizinci, kteří jednoduše zabírají místo v kosmetické tašce až do data expirace. A pak jdou do haraburdí. Zní to ztraceně a nezodpovědně.

Přemýšleli jsme, jak optimalizovat množství kosmetických produktů v kosmetické tašce a vědoměji přistupovat ke spotřebě stínů. A našli jsme cestu ven: pouzdra s výklenky, které můžete vyplnit pouze barvami, které chcete. Samotné pouzdra jsou robustní, opakovaně použitelné a odolné. A stíny jsou k nim připevněny magnety, takže během používání nevypadnou. Když jedné barvě dojde nebo se nudíte, můžete ji snadno vyměnit za jinou vložením do stejného pouzdra – praktické a šetrné k životnímu prostředí. Pamatujte, že máme jen jednu planetu a musíme se o ni postarat.

Gratulujeme, máte shodu!

Na Tinderu je snad nejžádanější fráze „It’s a Match“. Bliká na obrazovce v případě vzájemného přejetí doprava, soucit. Zápas je rande, náhoda a pár. A docela organicky se to usadilo ve značce.

Technika koláže v podnikovém stylu je narážkou na všestrannost a jedinečnost publika.

Další projekty – na našem webu. Budeme rádi, když od vás obdržíme zpětnou vazbu prostřednictvím našich účtů Instagram a Telegram. Přihlaste se k odběru našeho týdenního přehledu a sledujte nejnovější zprávy.

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.