Jak propagovat účet Behance pro návrháře nebo studio

Designové sociální sítě jsou užitečné v mnoha ohledech. Za prvé, motivuje neopouštět dokončené projekty a pomáhá nezapomínat, že je užitečné sdílet své osvědčené postupy se světem.

Za druhé, existuje touha udělat další projekt ještě lepší a chladnější než minulost.

Behance and Dribble vám pomůže prezentovat se v profesionálním prostředí a ukázat, co umíte. Můžete předvést projekty a kreativy, které se nedostaly do produkce, nebo byly vytvořeny pro školení, nebo něco, co nelze nahrát na hlavní web.

Na druhou stranu vytváření skvělých a propracovaných případů pomáhá při práci se skutečnými projekty. Obrovské množství vizuálního obsahu vytvořeného pro prezentaci na Behance lze v budoucnu použít jako skutečný obsah pro samotný projekt a naopak.

A samozřejmě sociální. sítě pomáhají klientovi rychle ukázat zmáčknutí nejlepších projektů studia.

S jakým problémem se potýkáme?

Pohledy na malý projekt. Prezentace projektů samozřejmě nejsou určeny pro zobrazení nebo předplatitele. Ale jakýkoli fitback a názory vždy motivují a pomáhají jít dál.

Dlouho jsme dělali prezentace, aniž bychom věnovali pozornost malému počtu zhlédnutí a odběratelů. Ale v určitém okamžiku byla touha získat tento velmi fitback.

Pokračovali jsme v experimentování s úvodními obrazovkami projektů, tagy a dalšími. Zároveň se snaží, aby každá prezentace byla co nejlepší a nejzajímavější. Většina projektů ale přesto získala v průměru 200–500 zhlédnutí. A začali jsme přemýšlet o tom, jak můžeme tyto ukazatele zvýšit.

Co jsme udělali?

Všimli jsme si, že příspěvky s bezplatnou distribucí obsahu (písma, šablony, ilustrace a ikony) získávají dobré zobrazení i od uživatelů s velmi nízkou aktivitou. Našli jsme případy, kdy běžné prezentace získaly 10–50 zhlédnutí a jeden příspěvek s distribucí vystřelil několik tisíc.

Není divu, že takové distribuce přitahují pozornost.

Rozhodli jsme se udělat něco podobného v testovacím režimu, ale stále zachovat jedinečnost a kvalitu, o kterou se vždy snažíme. Ukázalo se, že je to docela zajímavý projekt s autorskými ikonami v jedinečném stylu.
Základ projektu byl na Behance, ale kromě toho jsme přidali vstupní stránku pro stahování ikon, zveřejnili projekt ve Figmě Komunitu a odesílejte ikony na jiné specializované weby.

Ukázalo se, že styl ikon je poměrně úzce zaměřený a není vhodný pro široké použití. Pokusili jsme se však ukázat široké pole jejich aplikace. Od samotných ikon, přes samolepky, vzory, tisk na oblečení a použití jako ilustrace na webových stránkách a maskách AR.

Jak vypadá podání?

Samozřejmě jsme pro Behance připravili skvělou animovanou prezentaci.

Ikony jsme pohodlně setřídili na samostatné stránce ve Figmě a připravili archivy s SVG a PNG v různých barvách a obrysech. A samozřejmě nezapomněli zanechat zmínku o nás jako o tvůrcích 🙂
Nakonec jsme projekt hodili do komunity FIgma

Poslední věcí je vytvořit jednoduchou vstupní stránku, ze které si můžete stáhnout ikony a přejít na stránku projektu ve Figmě. Udělali jsme to za účelem přesnějšího shromažďování statistik zapojených uživatelů a získání malé základny e-mailů.

Co je to všechno pro?

Za prvé, vytvořit ve studiu nové hnutí a nějaké nové zážitky. Ukázalo se, že takové výzvy oživují atmosféru a přinášejí něco nového. Chlapcům se rozzáří oči ještě víc, když dělají něco kreativního a jedinečného, ​​co jim umožňuje vyjádřit se.

Za druhé samozřejmě kvůli názorům a odběrům 🙂 kdo je nemá rád. To zvyšuje šanci, že si nás najde nový klient, a komunita návrhářů uvidí, čeho jsme schopni. Pokud mluvíme o Airnauts, nejsme super slavné vývojové a designérské studio, takže takové projekty jsou vždy užitečné.

No, to není špatný způsob, jak přimět nové lidi k zájmu a přilákat nové lidi do tým.
Děkujeme za pozornost!
Naše stránky:

Airnauti – kreativita se setkává s technologií Prostor, kde inženýři pracují pod jednou střechou s designéry & amp; amp; myslitelé přinášející ohromující produkty… airnauts.com

Naše výhoda:

Airnauts Studio on Behance Pracujeme na křižovatce obchodu, kreativity a technologie. Spolupráce s klienty na… www.behance.net

P.S. Pokud vás to zajímá, pak po chvíli uděláme příspěvek s výsledky a závěry, že se jim to povedlo a zda budeme i nadále pravidelně vytvářet bezplatný obsah. Rádi uvidíme vaše komentáře a myšlenky k této záležitosti.

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.