Jak přidat farmaceutické značce emoce? Pouzdro pro společnost VALENTA

Společnost Wellhead vyvinula nový design obalu pro vícekategorickou značku produktů pro těhotné a kojící ženy.

O KLIENTOVI

JSC “Valenta Pharm” je aktivně rozvojová společnost, která vyvíjí, vyrábí a prodává vysoce kvalitní léky na předpis a OTC léky, je jedním ze tří lídrů mezi ruskými farmaceutickými společnostmi.

PRO PRODUCT

Úkol pro agenturu byl stejně zajímavý, protože značka „9 měsíců“ je jedinečná: je to jediná multikategorická značka léků pro těhotné a kojící ženy na trhu. Portfolio zahrnuje multivitamíny, monovitaminy a mikroelementy, léky na potírání problémů a onemocnění během těhotenství (například léky na otoky, strie, toxikózu) a související produkty, jako je těhotenský test.

Obalový design musel odpovídat vysoké úrovni a kvalitě léčiv a vyjadřovat klíčové výhody každého z těchto produktů.

Citát z krátkého

PRO DESIGNOVÉ ŘEŠENÍ

Posílili jsme značku tím, že jsme logo na horní straně obalu jasně a viditelně zviditelnili. Koncept je založen na barevné fotografii ženy vyzařující sebevědomí a štěstí. Tato klidná a přirozená fotografie se zaměřuje na přirozený průběh těhotenství a absenci komplikací. K vylepšení tohoto klidného efektu jsme použili další jemné pastelové barvy.

Je jasná diferenciace v rámci řady: bylo zavedeno barevné kódování různých kategorií, indikace pro použití, dávkování a forma uvolňování léčiva jsou seskupeny do jednoho bloku.

Využíváme všechny možnosti pohodlného merchandisingu: balíček má dvě „tváře“, po stranách je jasné a informativní o složení a užitečných vlastnostech složek.

Uvnitř balení je přiložen leták. Čtení pokynů bylo zajímavé: prvky infografiky, které jsme vyvinuli, vám pomohou rychle se orientovat a najít potřebné informace.

Portfolio se vyvíjí, objeví se nové léky a námi vyvinutý koncept designu lze snadno škálovat do nových kategorií v rámci jedné architektury.

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.