Jak nastavit TK pro návrháře

Chcete získat hotová rozvržení rychleji? Pak si přečtěte pokyny níže.

1. Nejprve sestavte podrobný písemný úkol a poté promluvte s kreativním týmem. Tímto způsobem se vyhnete nedorozuměním, přesněji formulujete svá přání a budujete partnerství s umělci.

2. Zamyslete se nad technickou částí svého úkolu:

– velikost a formát rozvržení;

– na jakém základě je třeba vytvořit design (směrnice, kniha značek, koncepce designu, reference);

– jaké jsou požadavky technického dodavatele – výrobce.

3. Upřednostnit. Pokud umístíte vše na jeden banner najednou, získáte dětské řemeslo – jasné, zajímavé, ale nic není jasné. Tento design váš problém nevyřeší.

4. Řekněte nám, jak a za jakým účelem plánujete vizuální řešení používat.

5. Sdílejte informace o společnosti/značce/produktu a cílovém publiku.

6. Sbírejte reference, které pomohou návrháři pochopit vaše očekávání. Ukažte příklady toho, co se vám líbí, a vysvětlete to.

7. Nastínit VŠECHNA omezení. „Psi jsou povoleni, kočky nejsou povoleny“, „Červená barva podle knihy značky je v pořádku, ale osobně mě to naštve, takže to není nutné“ atd.

8. Uveďte směr, ale nezapojujte se do podrobností. Neříkejte nám, jakou barvu má mít tlačítko a kde je lepší obrázek umístit – jedná se o technické problémy designu, nikoli o kreativitu.

Při zadávání technického zadání návrhářům postupujte podle těchto pokynů a buď šťastný.

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.