Jak jsme přepracovali linku limonády Rodniki Kavkaza, která na etiketách zobrazuje obří ovoce

Agentura značky Ohmybrand představila aktualizovanou řadu limonád Rodniki Kavkaza pro společnost Aquanika. Řekneme vám, jak jsme se v tomto projektu oddělili od konkurence a slíbili jsme cílové skupině chlad v nejteplejší den.

Oddělený od konkurence, zlepšit viditelnost na pultech obchodů, zdůraznit jasnou chuť, svěžest, přirozenost a světoznámou kavkazskou velkorysost – to byly úkoly, kterým tým Ohmybrand čelil na začátku projektu redesignu Rodnikova Kavkazu.

Opustili jsme touhu za každou cenu zdůraznit přirozenost produktu designem a opustili jsme tak území, na kterém hraje většina výrobců. V dnešním informačním poli plném úzkosti, stresu a agresivity jsme považovali za důležitější připomenout svým spotřebitelům, že žijeme v nádherném světě pod sluncem, a není vůbec nutné bojovat za něco 24/7.

Evgeniya Butyrina marketingová ředitelka Aquanika

Zvolené vizuální řešení „Velkorysý jih“ je inspirováno karikaturami Armenfilmu a malbami Martirose Saryana plné světlých a jasných barev. Je minimalistický ve formě a zároveň vícevrstvý ve smyslu. Štítek zobrazuje pouze jedno ovoce obklopené mikroskopickými figurkami pastýřů a zvířat. Ale zde můžete vidět horké jižní slunce a povzbuzující chlad, hojnost přírody a světově proslulou kavkazskou velkorysost a pohostinnost. A dokonce i příchuť skutečného bazaru, kde vám říkají ze všech stran: „Zralá hruška, šťavnatý citron, sladké maliny, voňavé jahody! Zkuste to! “

Ze starého designu zůstává prvek – proužek, na kterém je napsána chuť. Zůstalo ve stejné výšce, protože soudě podle průzkumů veřejného mínění si cílová skupina tyto pruhy pamatovala. A pokud v obchodech bude starý a nový design nějakou dobu stát vedle sebe, budou mít spotřebitelé další náznak, že se jedná o stejný produkt.

“img”/wp-content/uploads/8700e6d3f709e0d0be36faf5e520cb7c.jpg “/>

Pro ty, kteří se rádi „dívají do kuchyně“ projektů a spekulují „co kdyby….“, ukážeme odmítnuté koncepty designu . Jak vidíte, podívali jsme se na velmi odlišné směry vývoje značky a velmi odlišné styly ilustrací. Klíčovými koncepty byly Orientální bazar, Velkorysý jižní a horský pramen.

# branding # design # packaging

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.