Jak jsme navrhli rozpadající se starý dům na umělecké dílo

Obyvatel sibiřského města kontaktoval naši agenturu, která zahájila úspěšné podnikání a zbohatla. Spolu se spoustou peněz k němu přišla touha žít v krásném moderním domě a my jsme mu s tím pomohli. V době kontaktu dům vypadal takto:

Ošuntělé staré desky, okenice, které nikdo už 200 nepoužíval roky, místy rozbité dřevěné ozdoby … Dům je pro dva majitele, ale pouze jeden z nich se rozhodl ho krásně vyřídit.

Nejprve jsme odtrhli staré obruby a fasádu zašili stylovým obkladem a vyměnili dřevěnou okna s teplými plastovými. V domě se oteplilo, ale venku je nádherně. Použili jsme dvě obkladové barvy: jemnou béžovou a hlubokou kávu. Trvalo dlouho, než jsem se rozhodl mezi srubem, který vypadá jako skutečný strom, a vlečkou. Ten vyhrál s malou výhodou. Vypadá to úhledně a roztomilě. Nyní i náhodný kolemjdoucí chápe, že v levé polovině domu žije úspěšný člověk s dobrým vkusem. Skutečný estét.

Doufáme, že nás brzy druhý majitel domu kontaktuje ohledně opravy.

< p> Další práce v našem účtu Instagram:

Přihlásit se • Instagram Vítejte zpět na Instagramu. Přihlaste se a podívejte se, co vaši přátelé, členové rodiny & amp; amp; zájmy mají … www.instagram.com

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.