Jak byla vytvořena firemní identita pro značku spodního prádla FANCY

Pravděpodobně velmi stereotypní, ale jako každá dívka opravdu miluji práci na „čistě ženských“ projektech. Pro dívku je snazší porozumět dívce, máme podobné bolesti, snáze přemýšlíme jedním směrem, rozumíme si. Tento projekt je o ženách a pro ženy a podle mého skromného názoru to dopadlo s přehledem. Ukážu vám proč. Letěli🚀

O nás

FANCY je značka ručně vyráběného spodního prádla a také šití unikátních produktů na zakázku. Hlavními hodnotami značky jsou svoboda, pohodlí, něha a sebeláska. Klientkami společnosti jsou dívky od 19 do 35 let, které trpí potřebou nosit buď ne pohodlné, ale luxusní, nebo ne krásné, ale pohodlné spodní prádlo každý den. Snad každý z nás se setkal s takovým problémem, je to známé?

Fancy se staví jako otevřená a přátelská značka, připravená pomoci dívkám navždy se zbavit potřeby vybrat si, čím jsou dnes: krásné nebo svobodné , a také jim neustále připomíná skutečnost, že hlavní věcí je milovat sebe, kohokoli!

Úkol

Stál jsem před nelehkým úkolem – vyvinout firemní identitu, která by odrážela hlavní hodnoty společnosti, vypadala „chutně“ a atraktivně, doslova se starala o své zákazníky a vzbuzovala důvěru v produkt a jeho kvalitu.

Malý proces

Začínáme s korporátní identitou je vždy proces od obecného po konkrétní. No a nikde bez inspirace, takže pro začátek jsem našel fotky pro moodboard, vytvořil jsem moodboard na Bexance, seznámil se s mnoha díly na podobná témata, udělal asociační mapu a teprve potom začal vytvářet první obrysy budoucího stylu.

Pokud jste očekávali náčrty, v této fázi práce žádné nebudou, pochopil jsem, jaký bude styl, našel správné barvy a rozhodl, jak bude logo vypadat , a pokračoval výběrem písem a vytvořením úžasného korporátního přechodu.

Řešení

Značka mluví přímo ke svým zákazníkům a nutí je, aby se osvobodili a byli krásní! Fancy kombinuje sofistikovanost a vášeň, hravost a něhu, stejně jako každá dívka. Značka se o vás stará, nenutí vás volit mezi krásou a svobodou, kombinováním těchto konceptů, jak zamýšlela naše ženská přirozenost.

Reklamy na vc.ru Zakažte reklamy

Sečteno a podtrženo

Styl Fancy tedy spojuje něhu a vášeň vlastní každé ženě, oslovuje své klienty přímo, nutí je milovat a hýčkat se, zprostředkovává požadovanou náladu pomocí patentované palety použité ve formě jasné, hladké a příjemné gradient.

Děkujeme, že jste případ sledovali až do konce! Chcete -li sledovat mé další projekty, sledujte mě na sociálních sítích:

JBlack design na Behance Vítejte! Můžete si u mě objednat: – logo a firemní styl – webový banner, design sociálních sítí … www.behance.net JBlack Design | VKontakte Dobrý den! Jmenuji se Yana a jsem grafický designér. Od roku 2017 pracuji jako nezávislý pracovník. Můj profil … vk.com Přihlášení • Instagram Vítejte zpět na Instagramu. Přihlaste se a zjistěte, co vaši přátelé, rodina & amp; amp; zájmy mají … www.instagram.com

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.