Generativní grafika v IT: jak jsme udělali rebranding a design webových stránek pro počítače Softline

Zde je návod, jak jsme v Nimax rebranding a design webových stránek pro divizi mezinárodní IT společnosti Softline.

Vyvinuli jsme také identifikátor značky založený na mřížce … Vzory, čísla a kontejnery obsahu jsou sestaveny z jednoho bloku.

V médiích jsme použili metalizovanou lepenku, abychom zachovali technologický a brutální charakter značky.

Přidali jsme emoce pomocí generativního vzoru , který lze škálovat a měnit tak, aby vyhovoval potřebám médií.

Značka Softline сcomputers je již uživatelům známá, ale plně nevyhovovala našim a tržním požadavkům. To vedlo k určitým úvahám. Ukázalo se, že je třeba aktualizovat umístění a vizuální prvky. Pro změnu značky jsme se rozhodli kontaktovat tým Nimax.

Jejich trpělivost v průběhu četných diskusí a mnohorozměrné stylistické „kování“, kreativita v projektu – inspiroval. V rámci rebrandingu jsme třikrát změnili přístup k pojmenování, pokaždé jsme dostali jiné zajímavé možnosti. Dokonce jsem musel provádět ankety mezi zaměstnanci Softline сcomputers a v rámci agentury Nimax.

S výsledky jsme spokojeni, aktualizace splňuje všechny požadavky dnešní doby, trhu i publika. Nyní máme jasnou individuální firemní identitu, nezbytné nástroje pro propagaci značky, skvělé stránky, které efektivně poskytují služby pro individuální montáž počítačů, serverů a úložných systémů.

Přístup agentury byl hluboký a nový styl se ukázal být detailně propracovaný od positioningu až po přípravu samotného návrhu rebrandingu. Byli jsme příjemně překvapeni!

Andrey Telnyi vedoucí marketingu, Softline eCom

Výsledky

Vyvinuli jsme firemní identitu v souladu s charakteristikami a požadavky moderního trhu a ambiciózní výzvou společnosti. Nyní je Softline сcomputers známá značka zabudovaná do mateřské společnosti Softline.

Aktualizovaný web přitahoval pozornost uživatelů od prvních dnů: čas strávený na zdroji se v průměru zdvojnásobil. Styl se aktuálně aktualizuje na všech úrovních komunikace značky s klientem.

Tým Nimax:

Pavel Konyukov – umělecký ředitel

< p> Nika Toroptsova, Andrey Dorokhov, Ekaterina Burtseva – designéři

Asha Sahakyan – web art director

Denis Sychev – web designer

Maxim Kravtsov – zvukový designér

Yulia Kulikova – producentka

Alexandra Yukhina – account manager

Olga Yakushenko – stratég

Davud Safarov, Marina Morina – PR

Tým Softline:

Andrey Telny – vedoucí marketingového oddělení společnosti Softline eCom

Inna Arkhipova – marketingová specialistka společnosti Softline eCom

Evgeny Kozlov – vedoucí oddělení počítačů Softline

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.