Futuristický šperkařský prostor od ADAMAS a MAGIC

V rámci kampaně představil řetězec klenotnictví „Adamas“ do 8. března nebývalé slevy na 80%.

V posledních několika letech se „válka slev“ stala převládajícím trendem na trhu šperků. To je patrné zejména ve středních a rozpočtových segmentech, kde diváci již nevnímají nabídky, které nejsou podporovány výraznou slevou.

Pouze velké federální hráče vydrží tento závod spadnout. A pouze skuteční kreativci mohou vyniknout ze stávající komunikace.

Ve společnosti MAGIC jsme dostali za úkol vyvinout reklamní kampaň zaměřenou na ženy. Nejčastěji jsou to oni, kdo si vybírá dárky pro sebe a přesvědčí muže, aby si je koupili. Nebo si dopřejí sami sebe.

Nápad

Takže jsme museli udělat stylovou, ale provokativní kampaň vyprávějící o propagační nabídce od 8. března od Adamase. Hlavní myšlenku kampaně – „Víte, co dělat“ – vybral klient z pěti dalších konceptů najednou. S jistotou jsme věděli, že naše hrdinka jako pravá žena hravě zvládne obrovské šperky – aby odpovídala naší obrovské slevě.

Navzdory skutečnosti, že vizuály odpovídají všem kánonům klasické módní fotografie, se kampaň ukázala být docela provokativní. Z velké části díky nápadu a sloganu, který je do něj vložen. Je obzvláště příjemné, že myšlenka je založena na skutečném vhledu: chytré ženy vědí, jak nenápadně manipulovat s muži, aby dosáhly svých cílů. Pouze muži by o tom neměli říkat;)

Kreativní ředitelka MAGIC

Polina Bogdanova příběhy o smyslu pro futurismus. Insta-space

Pak před námi vyvstala otázka – kde se to stane? Pro prostředí existovalo několik kritérií: muselo to být prodyšné, otevřené a jarní místo. Prostředí v žádném případě nemělo zastíňovat dekorace, ať už ve formě nebo v barvě. Taková umístění ve skutečnosti neexistují. Proto jsme si vytvořili vlastní. Inspirovala nás jedna španělská čtvrť, oblíbené místo pro selfie – Muralla Roja.

Barevná paleta vychází z podnikové barvy Adamas. Přidali jsme k nim ty nejšťavnatější, jarní a ženské barvy.

Umění plastu

Casting jsme provedli v několika fázích. Vzhledem k tomu, že celé video mělo být založeno na choreografii a mimice, hledali jsme nejplastičtější a uměleckou hrdinku. Po fázi výběru hereček z fotografie jsme vybrali vybrané herečky s úkoly pro vypracování pohybů a výrazů obličeje. Provedl video casting.

Po této fázi jsme již sledovali všechny herečky na vlastní oči a s každou z nich jsme pod přísným vedením režiséra vytvořili malá videa. Poté s vybranou herečkou režisérka samostatně vypracovala choreografii pohybů na základě budoucí úpravy, umístění a pohybu objektů. Koneckonců, všechny objekty budoucího místa se musely pohybovat společně s hrdinkou, a proto bylo nutné tento tanec postavit předem.

Nejzajímavější věcí na tomto druhu fotografování je práce s neexistujícím světem. Může to udělat kdokoli. Ale vidíte, že všechno je propojeno, jako by kouzlem, až na konci.

Náš tým věnoval velkou pozornost předběžné vizualizaci – strávili jsme spoustu času výběrem textur pro umístění, typy osvětlení, vytvářením různých úrovní, hraním barev. Tento přístup umožnil získat předvídatelný výsledek.

Ředitelka Ekaterina Bugrova

Nejlepší přátelé dívek

Výběr dekorací pro natáčení také nebyl snadný úkol. Díky moderní produkční základně s plným cyklem vyrábí společnost „Adamas“ vysoce kvalitní šperky v různých stylech: od designéra po osvědčené klasiky. Proto jsme kruh co nejvíce zúžili: naše šperky musely být jednoduché, pohodlné, s jasnými a rozeznatelnými tvary. A samozřejmě zahrňte diamanty, které dodají komunikačním materiálům jiskru.

Vytvoření 3D umístění a dekorací bylo nejzábavnější částí naší kampaně. Konec konců, předvádění třpytivých šperků je úkol, který vyžaduje vysokou míru profesionality. Vždy zde musíte udělat kompromis a velmi opatrně pracovat s odrazy a zvýrazněním, jinak formulář zmizí.


Kreativní tým:

Klient: JSC 1 Jewelry Chain
Obchodní ředitel: Dmitry Dosko
Vedoucí designové skupiny: Lilia Sudyina
Mediální agentura: SIGMA < br /> Generální ředitel: Mahira Karimova
Vedoucí partner: Rastislav Knezi
Vedoucí mediální skupiny: Ekaterina Roka
Kreativní agentura: MAGIC
Kreativní ředitel: Polina Bogdanova
Copywriter : Georgy Yakushkin
Hlavní projektová manažerka: Diana Samochernykh

Video produkce: Windrose Production
Režisér: Ekaterina Bugrova
Producenti: Mila Zhukova, Vladlena Rekst, Maria Kurgan
Grafika: Bozzon Studio

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.