Federace kreativního průmyslu, Skillbox a ABKR uspořádají vzdělávací program

Federace kreativního průmyslu (FCI), která sdružuje přední profesní organizace, kreativní odbory a kreativní obchodní společnosti, oznamuje zahájení vzdělávacího programu program ve formátu online vysílání společně s platformou Skillbox a Asociací značkových společností Ruska (ABKR).

V rámci dvouhodinové přednášky se zástupci kreativního průmyslu dotknou aktuálních problémů a vyhlídky na designový trh v souvislosti s transformací jeho intelektuálních služeb, vyjadřují prognózy dalšího vývoje a sdílejí své myšlenky o dopadu pandemie na toto odvětví a zodpoví nejdůležitější otázku, zda existuje budoucnost pro malé tvůrčí týmy z Rusko a jak vytvořit poptávané produkty pro domácí a zahraniční export. Mezi pozvanými řečníky k vytvoření plnohodnotné diskuse byli vyhlášeni: Anastasia Treťjaková, kreativní ředitelka Depot, členka ABKR, Vitaly Stavitsky, prezident Unie návrhářů Ruska, Anna Lukanina, Managing Partner agentury Depot branding, prezident ABKR. Program bude moderovat Igor M. Namakonov, generální ředitel Federace kreativního průmyslu.

Formát Live.Skillbox bude tentokrát pro platformu držen v nestandardním rozšířeném formátu. Diskuze se zúčastní přední odborníci na branding, designéři a studenti specializovaných univerzit, členové Asociace brandingových společností v Rusku (ABKR), kteří jako první vyhodnotí nový produkt federace a poskytnou mu nezávislé hodnocení.

Online vysílání se bude konat 22. června 19: 00-21: 00 moskevského času na Live.Skillbox a oficiálním Youtube kanálu vzdělávací platformy. Chcete-li se na akci zaregistrovat, stačí kliknout na odkaz.

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.