Dostal jsem otázku: „Proč mohou kolegové během diskuse rychle najít designové řešení, ale nemohu?“

A je správné činit taková rozhodnutí rychle?

Rychlá rozhodnutí přicházejí pouze u těch, kteří mají rozsáhlé zkušenosti. Zkušení odborníci již čelili mnoha problémům, přemýšleli o řešeních a viděli desítky dalších služeb, takže mohou okamžitě nabídnout několik možností.

Všechno přijde se zkušenostmi.

Ne. I když znáte rozhodnutí, je lepší nebrat ho hned, ale věnovat čas přemýšlení. Některá řešení koneckonců fungují v některých situacích, ale v jiných ne.

Například v jedné oblasti jsou SMS a push oznámení spam, v jiné je to nutnost.

Pokud mi online divadlo neustále doporučuje filmy, vypnu oznámení. Naši uživatelé Tranzetu jsou ale také připraveni na zasílání SMS upozornění na nové zásilky, protože jejich podnikání je postaveno na tomto.

Dva závěry:

  1. Rychlé nalezení designových řešení vyžaduje zkušenosti s prací problémy a analyzovat další služby.
  2. I když máte zkušenosti, měli byste se pozastavit a teprve po reflexi převzít zvolené řešení do práce.

PS Tento příspěvek je další odpovědí na otázku čtenáře. Pokud máte také dotazy, napište: iskros.com/ask. Rád se podělím o své zkušenosti nebo názor.

Mám také dva telegramové kanály: o práci a o knihách.

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.