Designing user Inerface – E-book about user interface, UI/UX

Na uživatelském rozhraní online jsme našli opravdu skvělou knihu. Ještě jsem nepotkal lepší knihu o tomto tématu. Jedná se pouze o komplexní základní znalost dobrého UI/UX. MutsHave pro každého designéra. Jedinou nevýhodou je, že je k dispozici pouze v angličtině a je drahá. Ale stojí to za to.

Návrh uživatelského rozhraní je první elektronická kniha své velikosti (500 stran), postavená na znalostech získaných od více než 20 let zkušeností a průmyslových odborníků. V knize autoři sdílejí své znalosti, know-how, osvědčené postupy a metody rychlého řešení problémů Autor knihy: Michal Malewicz a Diana Malewicz

Stáhnout knihu Designing user Inerface: https://designingui.com

Cena: 90$

Můžete však použít propagační kód: 126dsgy12y366a a získat 50% slevu .

В Kniha pokrývá téměř vše:

  • Práce s barvami
  • Práce s písmy
  • Práce s mřížkou
  • Práce s prvky uživatelského rozhraní
  • O ikonách
  • O ilustracích
  • O procesech
  • O tom, jak prototypovat
  • Práce s tabulkami

a mnohem více.

Citáty z knihy

Rozhraní vypadá jako vtip. Pokud to potřebujete vysvětlit, není to dobré.

Návrh uživatelského rozhraní rozhodně NENÍ umění.

Dribbble designy mají často špatnou použitelnost, ale jsou skvělým zdrojem vizuální inspirace.

Od autorů:

Pracovali jsme v designových agenturách a před 8 lety jsme otevřeli vlastní společnost – HYPE4. Během naší designové cesty jsme vytvořili více než 500 různých produktů jak pro korporace, tak pro malé startupy. Mluvíme na designových konferencích a Michal učí design UI na univerzitě v Sopotech v Polsku.Víme, jak těžké je najít dobré a spolehlivé znalosti. Proto jsme se rozhodli sdílet naše.

Junior návrháři obdrží jasné a komplexní pokyny, které je krok za krokem provedou základem a poskytnou znalosti, které potřebují, aby je posunuli o krok dále. Tipy na těchto stránkách vám velmi pomohou stát se skvělým produktovým designérem.

Starší designéři si mohou osvěžit a aktualizovat své znalosti, protože kniha je založena na mnoha našich vlastních procesech a metodách . Jedná se o více než 20 let zkušeností v oboru přeložených do snadno čitelné formy.

Front-end vývojáři získejte s designéry základy designu a osvědčené postupy. Díky tomu bude implementace rychlejší a lepší. Front-endový vývojář zaměřený na design je skutečným průmyslovým jednorožcem.

Zakladatelé najdou způsoby, jak vylepšit MVP (UX a UI) i při nižších rozpočtech. Budete schopni vést svůj tým k vytvoření prototypu, který ohromí uživatele i investory. Nepokládejte budoucnost svého produktu na ošklivý rámec.

Obchodníci zjistí, že i velmi malé a snadno proveditelné změny mohou mít obrovský dopad na kampaně a prodej. Naučíte se, jak zabalit svůj obsah do ohromujících vizuálních prvků a zároveň potěšit uživatele.

Co je v knize?

6c3/6 jpg “/>

👍 Jasné, 500stránkové soubory PDF s rozsáhlými znalostmi, průmyslovým know-how, tipy, triky a zkušenostmi z 20 let vývoje rozhraní.

👍 .Sketch .Figma a .XD se sadou ikon pro vaše první projekty.

👍 Bonusové materiály (základy systému designu, předání vývojáře, kontrolní seznamy UI/UX, prototypy a styly designu UI)

👍 autoři slibuji, že e-knihu aktualizujete a do 1 roku přidáte nové kapitoly a nové znalosti.

Nejsem používán dát takové peníze na e-knihy, ale stojí to za to. Když listujete, zdá se vám to nekonečné. Práce autorů stojí tyto peníze 100%.

Doporučuji každému, kdo se chce stát mistrem svého řemesla nebo získat nové znalosti.

Koupit knihu Navrhování uživatele Inerface: https://designingui.com

#books

⚡ Pokud se vám tento materiál líbil , můžete sledovat můj Instagram/Facebook/Medium/Linkedin. Zde najdete další zajímavé designové materiály.

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.