Design Pomáhá udělat dárek do útulků pro zvířata

Co může spojovat designéry z různých měst a dokonce zemí? Samozřejmě láska k našim menším bratrům, protože kočky a psi zlepšují nejen náš život, ale také dělají každý design úžasný svými roztomilými tvářemi.

Studenti, zkušení designéři a dokonce i zástupci jiných profesí se spojili pro dobrý účel, přilákat co nejvíce pozornosti k problému opuštěných zvířat.

Po mnoha úvahách se zrodil charitativní projekt DesignHelps, v jehož rámci designéři vyvinuli loga pro přístřešky s opuštěnými zvířaty.

S tímto projektem chtěli návrháři nejen vyrobit přístřešky příjemné, ale také ukázat, že mnohostranný design a design mohou a dokonce potřebují pomoc.

Náhodně byly vybrány přístřešky, které budou v budoucnu nabízeny k přijetí loga vytvořeného pro ně jako dárek. Největší dárek pro designéry bude, pokud si zvířata po realizaci svého projektu najdou milující majitele.

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.