Design Jam # 33: AR Filters for Massive Attack and Will Smith by Eduard Mikhailov, 3D MRI Reconstruction by Magic Leap

A další působivé projekty ze světa rozšířené reality v přehledu z Futury red_mad_robot.

front-end designer red_mad_robot

Dobrý den! Celý týden mluvím na kanálu Design Jam Telegram o mých oblíbených studiích a designérech, kteří vytvářejí působivé projekty AR, nyní je čas se podělit o svá zjištění ve shrnutí.

Pravidla provozu

WayRay byl jedním z prvních na světě, který vytvořil rozšířenou realitu pro automobily. Speciálně navržený displej poskytuje řidičům a cestujícím užitečné informace: dopravní signály, upozornění na chodce, trasy a zajímavá místa.

Společnost dnes vyvíjí displeje AR a rozhraní pro vrtulníky.

Také pro lodě a speciální vybavení.

Působivá realita AR

Ukrajinský pohybový designér Eduard Michajlov by mohl závidět mnoha designovým studiím: spolupracuje se společnostmi jako Adidas a KFC, stejně jako se slavnými DJs a hudebníky .

Návrhář například vytvořil videa AR pro videa Willa Smitha.

A pro Massive Attack. Fungovalo to takto: v určitém okamžiku Robert Del Naya namířil telefon na sebe a na jeho tváři se objevila maska, zatímco vše bylo vysíláno na velké obrazovce.

AR v chirurgii

Americký startup Magic Leap vyrábí zařízení ve stavebnictví, medicíně, plynárenství a automobilovém průmyslu.

Společnost například spolupracovala se společností Brainlab na pomoci oddělit dvojčata.

Smíšený život

Korejský designér a režisér Keichi Matsuda kombinuje koncepční filmovou produkci a interaktivní design a kriticky zkoumá budoucnost každodenního života.

Jeho práce byly vystaveny v Muzeu moderního umění v New Yorku a v Victoria and Albert Museum v Londýně.

/span>

působivá umělá realita

Ruský designér Vladimir Kurbatov vytvořil stovky konceptů a návrhů v rozšířené realitě.

Navrhuje prototypy pomocí různých špičkových technologií, jako je sledování rukou v AR a MR, pohyb pro VR, prostorový zvuk a drobné a hlavní interakce pro všechny typy prostorového designu.

Virtuální typografie

Korejský designér Dong Yoon Park vyvíjí nástroj Mixed Reality Toolkit (MRTK) ve společnosti Microsoft HoloLens a pracuje také na svém vlastním projektu Type In Space.

S jeho pomocí můžete text vnímat ve skutečném prostředí: měřítko a překrytí písma na fyzických plochách. To může být skvělé pro architektonické značení, obálky knih nebo loga.

To je vše. Přeji vám ne virtuální, ale skutečný a slunečný víkend!

Dejte znaménko plus, vhoďte svým přátelům nový jam a sdílejte odkazy na své oblíbené projekty AR. Čekáme na vás v kanálu Design Jam Telegram, kde pečlivě ukládáme to nejcennější ze světa designu. Například tento týden má kanál pilot podcastu jam_talks o WWDC! No, všechno, utekli jsme sbírat další přehled, ať je s tebou síla robotů! 🤖

#redmadrobot #futura #designjam #ar

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.