Design Jam # 28: Space Plots by Liam Pannier, Procedural Modeling by Luigi Honorata, and Flamboyant Brand Designers

V přehledu značky z Futury red_mad_robot.

Pojďme se odtrhnout od knih z Digestu # 27 a prostudujme si jasná díla ze světa log a značek. Nejprve se ale podívejme na jiné světy a zastavme čas pomocí stop motion a 3D. Díky Nikitě Temryazansky, senior designérovi red_mad_robot, za pomoc při sestavování kolekce. A než začneme, podívejte se na náš kanál Design Jam Telegram – tam shromažďujeme to nejzajímavější a nejužitečnější ze světa designu 🤖

Někdo ve skafandru

Začněme s fantastickými příběhy z paralelních vesmírů od Stuarta Lippincotta. Americký designér připouští, že nemůže vůbec kreslit, ale to mu nebrání ve vytváření celých světů a ve spolupráci s Intel, Google, Xbox a Adobe. Pokud jste dlouho hledali motivaci, není důvod odkládat sebezdokonalování.

Francouzský designér Liam Panier kreslí vesmírné scény, obvykle soustředěné kolem někoho ve skafandru. Někdy hlavní postava představuje epicky na pozadí planet a někdy se stává velikostí galaxie. Autorova představivost je obecně neomezená. Liam Pannier se také obává kolapsu Daft Punk as ním i my.

Pojďme k dnešním zvláštnostem přidat mystické abstrakce a krásné barevné kombinace od Marka Constantina Indusila. Návrhář popisuje svůj styl jako „surrealistický se snovou atmosférou“. A pokud chcete vědět o tvůrčí cestě umělce, přečtěte si fascinující rozhovor na Ballpitmagu.

Děsivý surrealismus

Můžete se také podívat do fantastického 3D světa prostřednictvím děl umělce Frenetik Void. Podrobné a abstraktní obrazy propletené v mystických zápletkách vypadají, jako by obrazy ožívaly. Velmi krásné.

Animační experimenty

Plynulé a lineární snímky tokijského designéra Luigiho Onoraty roztaví mozek – jeho práce je tak realistická. Luigi Honorat popisuje svou práci jako neustálé zkoumání forem.

V roce 2017 vydal umělec sérii děl, které věnoval experimentům s procedurálním modelováním a animací. Splnil podmínky: výzkum probíhal po celý den s použitím jednoho typu materiálu a byl zaměřen pouze na jeden nápad. Každá práce byla provedena takovým způsobem, že ji lze hypoteticky proměnit ve fyzickou sochu. Podívejte se na konečný výsledek na webu Sedition.

Pokud sedíte a sníte o mořských oblázcích, podívejte se na švýcarského designéra Romana Bratského. Jeho práce je inspirována přírodou: jejími vzory a organickými formami. Podle umělce se nesnaží dát své práci smysl. Hlavní věc pro něj je, že to, co vytvořil, je příjemné pro oči.

p>Nechme procedurální modelování minulostí a pusťme se do práce od australského designéra Davida McLeoda. Jeho práce je láskou k jednoduchým tvarům a texturám s přirozenou animací.

Temné a temné postavy v dílech německého umělce Tima Kauppa nám zlověstně šeptají, abychom si znovu přečetli Stephena Kinga. A důrazně se to doporučuje, samozřejmě, v noci (a nebudeme 🤖).

Pojďme se seznámit s talentovanými designéry značky a živými agenturami. Vezměte svůj smartphone s pokousaným jablkem v ruce a řídte ho!

Suprematika a provincie

Zakladatel a umělecký ředitel brandingové agentury Suprematika Vladimir Lifanov provozuje úvěr Behance, ale to nejzajímavější čeká na webu jeho společnosti. Můžete studovat díla pro VTB, Magnit, Perekrestok, Onegroup, Eagle Mobile a další. Od roku 2009 Suprematika realizovala stovky projektů a získala téměř všechna stávající festivalová ocenění v SNS a Evropě a stala se druhou brandingovou agenturou v Rusku. Mezi ocenění: Golden Drum, Red Apple, KMRF a další.

Grafický designér Denis Bashev, zakladatel ateliéru Province, nahraje do Behance působivé dílo. Jeho web ve velmi minimalistickém stylu s neobvyklým uspořádáním evokuje neméně emoce. Pokud chcete vědět o Denisovi a jeho kariéře, přečtěte si jeho rozhovor s „Learning Environment“.

Chermayeff & amp; Geismar & Haviv a Collins

Chermayeff & Geismar & Haviv je mezinárodně uznávaná firma zaměřená na branding a grafický design. V podnikání působí od roku 1958 a je průkopníkem hnutí moderního ideologického grafického designu. Specializuje se na identitu značky, výstavy, grafiku tisku a animace a umění v architektuře.

Její účet na Behance nevyčnívá z ostatních, ale naopak – je vyzdoben docela skromně. Ale co na tom záleží, když v portfoliu společnosti svítí loga pro National Geographic, NBC, Harvard University Press, Mobil, MoMA, PanAm a další americké obry?

Collins je menší společnost než Chermayeff & Geismar & Haviv, ale neméně velká, pokud jde o kvalitu práce a klientů. Navrhla pro média, Spotify, Twitch, Dropbox, Mailchimp a další. V roce 2019 byl Collins jmenován Design Agency of the Year udělením Ad Age A-List & Creativity Awards. A pokud vlastníte předplatné Spotify, Collins tam má celou řadu seznamů skladeb.

děkuji, Cap

Jsme si jisti, že jste s největší pravděpodobností o tomto webu slyšeli vícekrát, ale nemůžeme než o něm říct. Obecně platí, že pokud se chcete každý den inspirovat díly ze světa značky, podívejte se na Dieline – nejznámější zdroj designu obalů na světě.

Inspirativní je také závazek týmu Dieline k přírodě: v roce 2019 uzavřely partnerství se společností A Plastic Planet, aby zahájily první cenu Plastic Free pro nejlepší obaly bez plastů na světě. Na tomto webu se každoročně konají ceny Dieline Awards – Worldwide Packaging Design Awards. Podle organizátorů v roce 2021 reimaginovali soutěž a zdvojnásobili počet kategorií z 29 na 63.

Vietnamská značka

Ve Vietnamu můžete nejen zachytit vzpomínky, ale také si objednat šílený rebranding. Bratus je brandingová a strategická designová agentura. Tým má 16 mezinárodních ocenění za design a útulnou kancelář v Ho Či Minově městě, kterou nazývá „mírové místo pro kreativitu a štěstí“. Díváme se na obrázky hipsterových smoothie a věříme s potěšením!

Jsme také rádi za lidi, že mezi jejich klienty patří farmaceutické a letecké společnosti, módní značky a investiční korporace. Portfolio agentury lze hodnotit na základě Behance.

Branding Agency Zero má vynikající práci a slavné klienty: Google, Formula, Pepsi, Versace a další. Ale jeho stránka si také zaslouží neméně pozornosti: přepínání témat je zvláštní potěšení. Důrazně doporučujeme, abyste tam stiskli všechna tlačítka.

Vytvářejte loga pomocí kódu

JT Grauke je návrhář uživatelského rozhraní, který pracuje na brandingu. Často mají návrháři značek elegantní stránky portfolia a JT je právě takový případ. Pracuje také v „týmu profesionálů“ agentury Focus Lab, jejíž práci lze posoudit na Dribbble.

“”>

A když uzavřeme téma log a značek, doporučujeme vám provést malý Rorschachův test.

Co je na obrázku? Medvěd v baretu náramky pro iPhone Simba Jahoda Zobrazit výsledky Hlasovat Hlasovat

Napište své možnosti do komentářů a nahlédněte do našeho Design Jamu a spustili jsme pryč sbírat digest # 29. Ať je s vámi síla robotů! 🤖

#redmadrobot #futura #designjam #logo #branding # 3d #motion

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.