Co když? Historie rubriky, která je skvělá pro nalévání nápadů někam

Co když? Tato otázka přijde na mysl každému, kdo má kreativní nápad, souhlasím. Takže jsme se rozhodli, že v našich hlavách je příliš mnoho nápadů a musíme je někam umístit. Proto se takový nadpis objevil ve zdroji (mimochodem, přihlaste se k odběru).

Jak se narodil?

Po mnoho let jsme v našich poznámkách k telefonu nashromáždili spoustu různých nápadů, s nimiž jsme nevěděli, co dělat, protože na stupnici 2 dívek jsou prostě nerealizovatelné. Například:

  • nastavitelná push-up podprsenka;
  • sprchový gel s vůní vůně;
  • vzlykající místnost;
  • mobilní aplikace s náhodným filmem;
  • kino a film s výběrem zápletky.

A tak dále …

< blockquote class = "block-quote block-quote - default block-quote - text-medium">

nápady ke mně často přicházejí najednou. například před spaním, když házím a otáčím se, nemohu spát a bouchat – nápad. tak jsem vymyslel patche pro malý velký merch, se kterým jsme se soutěže zúčastnili.

Masha, zakladatelka jednoduchého

Testovací hlavičky: sprchové gely s vůní čaje.

Představte si tento příspěvek jako sdílení: umýt a cítit občerstvení po celý den. No třída! Pokud stále vyrábíte stylové lahve, můžete také hyipovat. Udělali jsme to:

Tato sekce tedy na našem instagramu stále existuje, rádi přijdeme se spoustou zajímavých věcí a pochopíme, že se někde budou hodit.

A co když: kondomy s příchutí sriracha omáčky

Neočekávané, hm? Tuto myšlenku představila moje kolegyně Anya, která zjevně něco skrývá. Dobře, vtip. Víte, co je sriracha?

Sriracha je oblíbená pálivá omáčka s jasně červenou barvou, která se nejčastěji přidává do thajských jídel.

Vizuál těchto léků se ukázal být také velmi zajímavý, i když se zdá, jak je možné kombinovat horkou thajskou omáčku a kondomy v hlavě! Ale připojili jsme se …

Zkusili byste takové zajímavé věci? Možná navrhnete takový nápad nějaké místní značce?

Co když: čipy s různými příchutěmi uvnitř.

Představte si, že jste si koupili ne 3 různé balíčky žetonů, ale jen jeden, a dokonce co: uvnitř balení jsou 3 malé balíčky s různými příchutěmi (aby se nemíchaly), které můžete nalít do jeden a užívejte si například při sledování filmu.

Na příkladu světového giganta Lay's jsme rychle zjistili a vytvořili koncept takového balíčku čipů. Malé balíčky však stále můžete sdílet s přáteli, třídou.

uploads/99b2d697f9b53713f559e118abd19959.jpg “/>

Jak se vám líbí tato implementace? Jakákoli zpětná vazba je vítána.)

A co když: aplikace s dodáním potřebných položek během a po večírku.

Nyní si přečtete myšlenku, podíváte se na implementaci a rozhodně chcete, aby tato existovala, garantujeme.

Představujeme vám tedy myšlenku: mobilní aplikaci (a la Yandex.store), ale pouze s soubor produktů, které tak nezbytně potřebujeme během nebo po hlučném večírku, a to:

  • shawarma z nejbližšího stánku;
  • šumivý aspirin;
  • láhev minerální vody;
  • balíček jídla McDonald's;
  • hovězí nálev.

A tak dále …

Zaujalo vás? A tady je koncept této skvělé aplikace:

Ano, pojďme ještě jeden kousek. Ne, hoši, spojte se s designem, jděte do továrny. Zobrazit výsledky Hlasovat Hlasovat < span class = "ui_preloader__dot">

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.